kyozou yazilim büyük isletmeler için mükemmel bir seçimdir

Geleneksel karliligi korumak ve büyümeyi sürdürmek için kendi tugla ve harç varligina bagli olan büyük perakende isletmeler için, bir online satis yapmasina gerek her geçen gün katlanarak artiyor. Sizin isine bir e-ticaret varliginin entegrasyonu bugünün hizli degisen bir dünyada büyüyüp gelismesine hangi çok daha etkin, verimli ve sürdürülebilir bir araç olabilecegi, daha önce kullanilmayan pazar ortaya çikaracaktir. Kenara kendi is web sitesinden, gibi üzerinde ürün satmak için hangi ile diger kanallar genis bir seçim de var: eBay, Amazon ve Stok. Sirketinizin online varligini sadece gelistirmeye basliyor, ya da tam güçle zaten olsun, Kyozou size online satis çalismalari organize ve optimize etmenize yardimci olacak bir e-ticaret çözümü sunuyor.

Kyozou, eBay envanter yönetimi, eBay liste yönetimi ve çevrimiçi siparis yönetimi gibi görevleri size yardimci olacak genis bir hizmet yelpazesi sunmaktadir. Büyük bir is için, görevleri ve organizasyon yürütme verimliligi sirketin basarisi için en önemli unsurlardan ikisidir. Kyozou Onlar basarili bir e-ticaret platformu gerekli tüm yönleriyle saglamak gibi bu kriterleri karsilarken zaman ve paradan tasarruf etmenize yardimci olacak özellikler içerir. Burada Kyozou deger Dikkate kilan özelliklerden bazilari sunlardir:

1. Envanter sistemi basitlestirmeye yardimci ve size ne en iyi sekilde yapiyoruz saglamak stok yönetimi hizmetleri.

2. Birden mekanlari arasinda satmak ve listeleri dogru ve düzenli olmasini saglar yardimci liste yönetimi ve ihale liste araçlari.

3. Siparis yönetimi kolay ve islevsel nakliye yapmak. Tüm önemli tasiyicilari ile uyumlu ve özel nakliye, nakliye otomasyon, etiket olusturma ve kenar boslugu kontrolü için seçenekler içerir.

4. Ödeme bilgileri, is yönetimi, envanter yorum ve daha fazlasi hakkinda kapsamli raporlar ile is saglamak satis raporlari.

5. Eger izleme çalisan performansi ile verimli bir sekilde personel yönetmek saglayan bir personel yönetimi özelligi.

Kyozou da, uygulama için e-ticaret kolayligi için tasarlanmis ek araçlar içerir. Bu özelliklere örnek olarak sunlardir: Müsterileriniz, kolay müsteri arama için gelismis arama çubuklari, onlarin miktari sifira ürünlerin otomatik delisting, ve tüm önemli ödeme sistemleri ile uyumlu, güvenli online ödeme yazilim için degerli bir ürün dernekler olusturmak için sezgisel upselling.

Sirketinizin is bugün iyi yönetilen bir web varligi oldugunu saglayarak rekabet, daha özel, ilerisini ve emin olun. Tüm kurumsal yazilim ve ihale liste yönetim yazilimi ihtiyaçlari için, Kyozou online is basarili yardimci olmak için araçlara sahiptir. Kyozou hakkinda daha fazla bilgi için, http://www.kyozou.com çevrimiçi onlari ziyaret ve açik artirma yönetim yazilimi, eBay açik artirma araçlari ve daha fazlasi hakkinda en son bilgiler için, Facebook (Kyozou) ve Twitter’da onlari takip emin olun (kyozou) çok!