neden benim e-ticaret sitesi satan degil

Web siteniz isinizin tasi olabilir, ama eger kimse iyi ne oldugunu daha sonra burada onun disinda bilir? Ben yillar boyunca sadece bir site bir sekilde bunlari anlik trafik ve sonsuz satis garantili olan ikna kim ile ben konustum insanlarin sayisini sayma çikin. Bir sey bu millet bazi gerçeklesmesi için bekledikten sonra sonunda isigi gördü ve durumu düzeltmek için adimlar atti, ve digerleri ne yazik ki inançlarinda ve olarak bildigim kadariyla kendi web siteleri hala siber ziyaret edilmemis ve atil orada oturuyor köklü edildi. Benim amacim bu tuzaga önlemek ve en azindan sitenize bir sans vermek için nasil yetistirmektir.

Biz zaten Web potansiyel müsterilerin en çok ulasmak için bir küçük isletme sahibi için en uygun maliyetli yol oldugunu biliyoruz. Internet reklamciligi büyük bir is haline geliyor, ama siz de ondan yararlanabilir.

Siki bir bütçe bir yavru kus is olan çevrimiçi girisimci için birçok do-it-yourself teknikleri reklam teknikleri vardir. Genellikle, isinizi dikkat çeken koymak daha fazla çaba, daha fazla aldiginiz ziyaret etti. Bu yüzden koyulmasini ve diyelim çalismaya hazir olsun.

marka olusturmak

Simdi bunu anladim degil durumda, basarili bir online is çalisan ile yarisidir yapmak istediginiz sey için bir plan gelistiriyor. Bir sonraki adim fark elde etmektir.

Online pazarlama ve reklam bir dizi nedenden için idealdir. Web kullanicilari gezinirken kendi bilgisayar ekranlarinda sabitlenmis olma egilimindedir, bu nedenle bir hedef kitleniz var. Çogu Web sörfçü sitenize kolayca bir kullanicinin bölünmemis dikkatini çekmek anlamina gelir onlarin ekranlari sadece bir ayak ya da iki uzak oturmak için içerik yeterince zorlayici ise … olmasidir. Kullanicilar, bu televizyon ile hiç bir sekilde Web sayfalari ile etkilesim çok tiklayin onlari baglantilar vererek etkilesimi tesvik etmek için isteksiz olmayin gibi, birkaç görüntüleri, ve benzeri.

Adinizi yaymak için yalniz web güvenmeyin. Tüm internet yararlanin. Bu gün online is hakkinda kelime almak için asagidaki gibi sayisiz seçenek, vardir:

Madde pazarlama: web siteniz hakkinda ne bir uzman misiniz? Neden bazi makaleler seklinde kelimelerle bu uzmanlik koymak degil. Istedigim maruz almak son derece etkili oldugu bu taktik bulduk. Sen degil yazar malzeme ise emin misin? Sadece daha az düsündügünüzden daha çok sizin için yazma yapmak için bekleyen serbest yazar herhangi bir sayi vardir, çünkü bu sorun degil. Ben, daha az $ 25.00 için her yazili topikal alakali, 500-arti kelime makaleler kaliteli oldu. Ne yazilir kez yazi ile baska bir yazi daha sonra bir konudur.

Blog: Bir blog ya da ilgi alani ile ilgili bloglari bulun ve üye olmak. Pervasizca sitenize reklam olmadan yeterince tartismalara dahil olmak. Ben bu yöntemi kullanin ve sik sik bana is web sitesine link koymak için izin gelismis üyelikleri sunulan oldugumu birkaç yararli, gerekli mesajlari yapmis kez kesfettiler. Bu bir altin külçe bulma gibi olur. Bir göz için sitenize, diger blog ziyaretçiler, hem de arama motorlari dogrudan baglantilari kullanabilirsiniz.

Sitenizin konuyla ilgili bloglar nerede bulabilirim? Buldugum en kolay yolu FastBlogFinder kullanmaktir. Bu düzgün bir araç oldugunu nis hizli bir sekilde bulur bloglar.

! Blog Ipucu! : Baskalarinin günlügü bir yorum gönderdiginizde, genellikle adinizi, e-posta adresi, URL ve açiklama metni kendisi saglamak istenir. Yorumunuzu nakledildiginde, sizin URL “Ad” alanina girilen metni eklenir. Anahtar adi olarak anahtar kelime metin çapa kullanmaktir. Ve … yorum bölümünde yararli bir seyler yazmak için emin olun, bu yüzden% 100 spam gibi görünmüyor. Eger tartisma eklemek ve sadece link almak için degerli bir sey var sadece bir yorum gönderin. Yorumunuz onay için bekleyen olacak ve blog sahipleri çok daha fazla alakali olup olmadigini Yorumlariniz onaylamasi muhtemeldir. Unutmayin, yeni geri baglanti sadece maliyet bir yorumdur. Yani, anlamli bir yorum yazmak için birkaç dakikanizi ayirin. En yöneticileri kisi “adi” kendi sitesiyle alakali bir sey yapmak ve yorum kendi sitesinde içerik ve / veya tartismaya eklerse onlari bir baglanti kiskanmak yok anliyorum.

Ortakliklar: olan mal ve hizmet sizin tamamlayacak ve link takas için izin isteyin isletmeler bulun. Moda bana eski Çagri, ama yine de elle yapiyoruz. Ben sadece sik sik arama motorlari tarafindan spidered olsun ilgili siteleri arayin. Bu bana sitenizin arama motorlarinda ilgi tutmak için yeterli taze içerik ekliyor bildirir.

Zaman geçer, ve sitenizin olgunlastikça, büyük olasilikla link takas talepleri almaya baslayacak. Bu makine olusturulan gibi görünen çünkü el bu disari silmeyin. Önce onlar kolay bana kopyalayip siteme yapistirin için yapim HTML kodunu kendi baglanti gönderirse görmek için sabirsizlaniyoruz. Onlarin baglanti bilgileri bu sekilde göndermek yoksa ben orada dur ve mesaji silin. Daha sonra bir baglanti takas sorar her sitesini ziyaret edin. Ben kendi sitesinde dogrudan rekabet olmadan alakali olup olmadigini görmek için bakmak. Ben sayfada benim baglanti bulunacagi. (Bu sayfada 30’dan fazla baglantilar varsa ben orada dur ve benim Gelen Kutusu kendi istegi silmek) söyle bak. Hepsi tamam sonra görünüyorsa ben link takas edecegiz.

Bu okuma bazilari “Ben elin birinin link takas istegi silmek asla Ne kadar kaba!.” Diyerek olabilir Bu size kalmis, ama deneyimlerinden söyleyebilirim ki iyi bir adam olmak ve kendinizi baska bir sey yapiyor yarisini verimli zaman geçirmek bulabilirsiniz sorar her türlü ve her site ile link takas seçerseniz. Seçici olun.

Haber: Bir e-posta haber bülteni dagitarak trafik ve umarim satis bir sürü olusturabilir.

PPC reklam: Bu kalbin zayif degildir. Ben sadece derin cepler varsa bu tavsiye ve sitenizin bazi poz almak için ilk PPC kullanmak istiyorum. Çogu insan trafik almak için nereye Google AdWords. Ben akilli bir sekilde PPC nasil yapilacagi hakkinda bir kitap yazabilirim, ama simdi ben Google AdWords Merkezi gidiyor ve ücretsiz ders yararlanarak bu konuda her seyi ögrenmek öneririz.

Orada e-ticaret sitesi orada almak için yollar benim kisa liste var ve satmak yapmak. Ileri girisim önce birlikte pazarlama ve reklam plani alin. Eglenmek her seyden önce, zaman ayirin, deney biraz; damla ne çalismiyor ve ne tutun.