Online ucuz firsatlar bulmak için nasil

Kullanilan giyim otomobil kadar her seyi satmaya çalisan online perakendecilerin binlerce vardir. Pek çok sirket bir sey satmaya çalisan ile, online olarak bulunabilir birçok firsatlar vardir. Eger satin almak istiyorsaniz ne olursa olsun, büyük ihtimalle yerel satin karsi online tasarruf edecegiz vardir. Örnegin, size devlet tüccar disi bir bir satin alma eger herhangi bir satis vergisi ödemek zorunda degilsiniz.

Burada online ucuz firsatlar bulmalarina yardimci olmak için ipuçlari.

1. google.com, yahoo.com, askjeeves.com, vb – bir arama motoru kullanin

Baslamak için en iyi yer bir arama motoru ve satin almak istiyorsaniz ürünün öge veya tür arama kullanmaktir. Sansini daha popüler ve daha büyük tüccarlar arama sonuçlarinda görünecektir ve size sunduklari zorunda görmek mümkün olacak.

2. pricegrabber.com, shopping.com, shopzilla.com, vb – bir fiyat karsilastirma sitesi kullanabilirsiniz

Fiyat karsilastirma siteleri tüm ayni sayfada ürünün öge veya türlü satis tüm tüccarlar gösterir. Bilinçli bir satin alma yapmak için tüccar fiyatlari ve degerlendirmeleri karsilastirabilirsiniz.

3. fatwallet.com, cheaperdeals.net, slickdeals.net – bir anlasma sitesini kullanabilirsiniz

Anlasma siteleri amaci çevrimiçi bulundu mümkün olan en iyi firsatlar görebilirisiniz. Eger bir dizüstü bilgisayar satin almak istiyorsaniz eger seçim için Örnegin, bir anlasma site agir indirimli dizüstü gösterecektir.

Mümkün oldugunca en bilgili satin alma yapmak için, bir karar vermeden önce her üç seçenekleri kullanin. Mutlu Avcilik!