salehoo en iyi toptanci dizini

Sizinle çalismaya istekli daha sonra 5000 en iyi toptanci aninda ve sinirsiz erisim ile ilgileniyor musunuz?
Ya da: daha düsük fiyata özel bir eski ürünleri bulmak ve daha yüksek bir fiyata satmak nasil?

eBay net bugün bulabileceginiz en büyük e pazar yeri. Ebay milyarlarca dolar, bir yil olmak üzere toplam brüt satis üretir!
Herkes ne isterse, dünya çapinda milyonlarca kullanici konustugumuz süre eBay sunulan ürünlere maruz kalan eBay satis yapabilirsiniz. Bu sansinizi gerçekten yüksek bir alici bulmak için yapar.

Gizli, tabii ki, düsük bir fiyata bir ürün satin almak ve piyasa kosullarina bagli olarak, alabilirsiniz en yüksek fiyata satmak için. (Ya da daha uzun gerekmez Evinizde sahip oldugunuz bir sey satmak için).

Örnegin birkaç kurus için mahallelerde bakkal bir sey satin alirsaniz,
Ve daha birkaç kurus için satmak, gerçekten kar biraz yapabilir.
(Biz burada bahsediyoruz, küçük para hala gerçekten güzel ama)
Gerçekten BÜYÜK para ile ilgileniyorsaniz, size pahali özel, eski ürün almak için bilmek gerekir, ucuz!

Ama nasil ki böyle bir seyi?
Salehoo veri tabaninda size daha yüksek bir fiyat için eBay satabilirsiniz ucuz mal, alabilirsiniz 5437 toptancilar daha sonra vardir.

Için dolce & gebana T-shirt:: $ 29.99, Sony playstation ps3: Sen gibi ucuz bu toptancilar kaliteli pahali ürünler, almak mümkün olacak $ 420,55
, Için Gucci günes gözlügü: $ için 68, Vatandas el izle: $ 157 ve daha fazla ….. (bu fiyatlari Subat 2008 hakliydin, simdi daha ucuz olabilir).

Bu toptancilar erisebilirsiniz sonra, eBay ürünleri gönderebilirsiniz. Bir müsteri sizden satin aldiginda, hizli bir sekilde toptanci iletisim ve ögeleri göndermek için ona sorabilirsiniz. Bu toptanci seni sorar fiyat ve size cebinde koyacagiz farki ödeyecek.

Salehoo dizinleri daha sonra 150 farkli kategoride tedarikçi listesi var,
Taki, elektronik, sanat, ev ve aile ürünleri.
Eger salehoo bir üyesi kez, aradigini bulamazsa bile,
24-7 çalisan personel için ihtiyaciniz olan ürün bakacagiz.

Salehoo Gucci, Prada, Dolce & gebana, polo, Versace, ve daha fazlasi gibi gerçek marka tedarikçileri vardir.
Bir kez olsun bir üyesi:
•, yardim ve eBay satis ile destek
• Tam teknik destek web kullanirken,
• Sadece sizin gibi üyeleri için özel bir üye forumlara ulasma, nerede fikir olsa paylasmak veya sizin gibi gerçek insanlardan daha fazla bilgi alabilirsiniz.
• veri tabani seçenekleri arama Verity,
• Ayrica ürünlerin toptanci ve damla nakliyatçilar satis en ve kalite gerçek canli geri bildirimler bir görünüm elde edebilirsiniz. salehoo tarafindan ve eBay tek basina geri bildirimler.

Dolar sadece birkaç on için yasam için bir üye olmak ve banka hesabiniza pompalayacak eBay üzerinden en iyi firsatlar yapmak mümkün olacak.