üçüncü sahis kredi karti islemci gerçekler ve rakamlar

Üçüncü bir kredi karti islemci ile is yapan bir tüccar hesabi elde sorun yasiyor ya da nispeten küçük isletme olarak kabul edilir herkes için harika bir alternatif olabilir. Üçüncü Sahis Kredi Karti Islemci bir tüccar hesabi var ve onunla anlasma ile bir onun hesabi üzerinden kredi karti isleyebilir.

üçüncü bir kredi karti islemci kullanmanin avantajlari

Üçüncü sahis kredi karti islemciler onay birkaç hafta sürebilir standart bir E-ticaret tüccar hesabi olarak 24 saat içinde kredi karti isleme baslayalim olabilir. Eger ihtiyaciniz varsa bir offshore tüccar hesabi onay daha uzun sürebilir ve her durumda size onayli almak için garanti edilir. Üçüncü sahis kredi karti islemcilerin elde etmek çok daha kolay olmasi nedeniyle yüksek riskli tüccar hesabi için harika bir alternatif vardir.

oranlari ve ücretleri üçüncü sahis kredi karti islemcileri ödeme yapilmasi gerekecegini

Hepsi risk almak beri Çogu durumda üçüncü sahis kredi karti islemcileri biraz standart ücretleri daha yüksek talep edecektir. Eger bunu yaparken de deger oldugunu düsünürdüm bir tüccar hesabi almak basaramadi, bu, ancak küçük bir dezavantaj olabilir. Çogu üçüncü parti islemciler 3% her yerde ödeme yapilmasi gerekecegini -% 9 komisyon her kredi karti islem açikça bu islem olacak türüne islemleri baglidir. Ne kadar yüksek olursa hacmi dogal olarak bu müzakere için açilir ve is bu yetenekleri var kanitlamistir sonra geçerli olacaktir elde edilecektir düsük fiyatla olacak.

Daha fazla ilgili bilgi için denizasiri ticaret hesabi sayfasina bakin.