amazon fiyat tracker kullanimi ipuçlari

Küresellesme ve liberallesme günümüzün modern dünyasinda mal ve hizmet arz ve talep her an degistirir. Bu mallarin fiyati her aninda dalgalanma yol açar. Talep bu ürünler için tedarik outnumbers, o zaman enflasyona yol açar. Bu daha sonra mal ve hizmetlerin fiyat artisina yol açar. Tam tersi olustugunda, bu deflasyon olarak bilir. Mallar ve hizmetler için azalmis fiyatlar ile sonuçlanir. Böylece piyasadan veya internet üzerinden mal satin almadan önce, biz malin fiyati izlemek gerekir. Mallarin fiyati bu izleme, biz kesin talep ve mallarin fiyat degisim oranini bilmek mümkün olacak. Bu bilgi ile, böylece bizim alimlari planlama bize yardimci, biz o ürünün ya da olmasin, ve ayni zamanda satin almak için en uygun zaman satin gerekip gerekmedigini hakkinda bir fikir edinmek mümkün olacak.

Bir fiyat izci aslinda mallarin fiyat izleme bu sorumlulugu alir ve bizim için yapar. Yaygin olarak bu gün online kullanilan en popüler fiyat izci bir Amazon fiyat izci. Bunlardan birini kullanarak, sadece izleme listesine bir Amazon öge eklemek zorunda ve bundan sonra Amazon fiyat izci zaman ve mallarin fiyati kadar güncel degisim bize zaman verecektir.

Bir Amazon fiyat izci nasil kullanilir:

1. Ilk izleme sitesi gidin ve sonra da “arama ürün” dügmesine basin.
2. Ürünleri, her türlü listesi görünür. Listeden istediginiz türünü seçin ve enter tusuna basin. Bir arama baslayacak ve sonuç görüntülenir.
3. Daha sonra “parça” ya da ürün adinin yaninda bulunan “izle” baglantisini, köprü arama listesi ve tusuna basin istenen ürün arama.
4. Ayri bir pencere çesitli listelenen fiyatlari gösteren, açilir. Ayrica, form ve kullanici tarafindan doldurulacak, görüntülenir.
5. Bir Amazon Fiyat Tracker en iyi fiyat ürün bilgileri almak için, bu formu kullanici tarafindan dikkatli bir sekilde doldurulmasi gerekir.
6. “Istenen fiyat” adli kutuya istenen fiyat koymak.
7. Alismak, yeni veya yenilenmis ürünler istediginiz gibi kutularini seçin.
8. “Bu takip” veya “izle” butonuna bu formu burayi tiklayiniz doldurduktan sonra. Bu prosedürü tamamlar.

Simdi Amazon fiyat izci kullaniciya e-posta ile ürünün son güncellenen fiyat gönderecegiz.

Iyi Amazon fiyat tracker siteleri:

Chintzee: Bu Amazon fiyat izci Amazon mallari fiyatlari izlemek için net mevcut en iyi internet araçtir. Biz sadece madde veya ürün almak için ana sayfasinin sol tarafinda yer alan giris kutusuna herhangi bir anahtar kelime URL’sini girin. Hakkinda fiyat, rütbe ve yorum gibi ürün sayfasi bilgisi görüntülenir. Orada fiyat düsüsü için bir e-posta uyarisi özelliktir ve bu sitenin bu kadar popüler yapan seydir.
Deve deve deve: Camel deve deve ile, ürünleri bulmak daha önce oldugu gibi aynidir. Ama burada ürün sayfasi daha fazla bilgi vardir, grafik tarihi ve fiyat gibi daha fazla özelliklere sahip, ve Amazon’un fiyat ek olarak da diger fiyatlari izler.
Traktör: Bu popüler bir seçim yapan Amazon izleme siteleri en basit ve en hafif biridir.