bir e-ticaret is kurma

E-ticaret kavrami hizli Günümüzün hizla hareket eden ve kablolu dünyanin en satici ve tüketici hem de büyük bir avantaj haline geliyor.

Sirketlerin online sirket operasyonlarini genisletmek için daha fazla tahrik olmak gibi birçok isletme için, e-ticaret hizli, tek seçenek haline geliyor.

Ayrica E-ticaret tipik bir tugla ve harç yerde bulunmayan birçok faydalari ve avantajlari vardir, ve bu nedenle birçok isletme online almak için akin neden bu nedenle, açikliyor.

E-ticaret yetenegi gider en az küresel pazarlara genisletmek ve firmalarin cografi olarak daginik dar pazar segmentleri ulasmak için izin sunuyor.

Internet teslimat çok maliyetli orta oldugundan, online e-ticaret en büyük avantaji maliyet verimliliktir. Ve burada yüzden: E-ticaret depolama ve kagit tabanli bilgi almak, dagitmak, isleme, yaratma maliyeti azalir.

Yüksek posta ve baski maliyetleri de düsürdü ya da alici en genellikle satin aldiginiz ürünlerin nakliye için ödedigi gibi, birçok durumda, tamamen elimine edilmistir.

Promosyon malzemesi pazarlama maliyeti de birçok sirket e-ticaret getiriyor satislarinda artis oldugunu görmek, ve satis genellikle de artan kar anlamina artis, yani önemli ölçüde düser.

Yine de online is hareketli bir baska avantaji da böylece ne istediklerini vererek ve benzersiz ihtiyaçlarini karsilamak bir rekabet avantaji olan, sirayla sirketlerin müsterilerinin seçilmis bir grup odaklanmasini saglar pazar bölümleme, hedef için esneklik saglar olmasidir.

‘Yerlesik için siparis, ürün ve hizmetlerin ucuz özellestirme için izin ve bu strateji uyum sirketler için bir rekabet avantaji saglar avantaji ile bu yarar baglari’ kavrami hangi müsteri özellestirme, “‘.

Is çevrimiçi yapmak da Internet sifir maliyetli dagitim kanali olmasi nedeniyle küresel ticaret engellerinin kaldirilmasi avantaji vardir, ve bu nedenle, genellikle fiziksel bir nesne ya da hizmet olarak teslim pek çok ürün ve hizmet, simdi teslim edilir hemen hemen veri seklinde olabilir. Bu, zaman, mesafe ve tabii maliyet engelleri kaldirir.

E-ticaret pazarlama da tedarik zinciri daha etkili hale gerçek zamanli iletisim ve tedarik zincirinde veri degisimi, izin verir.

Malzemeleri daha öngörülebilir olarak tedarik zinciri boyunca daha iyi görüs sahip olarak, sirketin stok seviyeleri, azaltilabilir. Düsük stok seviyeleri ile, maliyetleri bir kez daha otomatik olarak azaltilabilir olabilir.

Son olarak, e-ticaret bu tür ayni zamanda bilgi daha kolay ve daha basit kuruluslarin bilgileri paylasmak için yapim, isbirligi isletmeler arasinda serbestçe akmasina izin verir.

Maliyet tasarrufu ve paylasimi ve ölçek ekonomisinden verimliligi herhangi bir online is karlilik üzerinde derin bir etkisi olabilir. Sonuç olarak bu isbirligi isletmeler yönetmek gibi, hisse dünyada ortak çalisma uygulamalarinin gelismesine yol açmistir, ve konumdan bagimsiz olarak proje çalismalari gelistirmek.

Bu alici veya müsterileri onlarin satin alma online yapiyor yarar oldugunu, ancak, dikkate almak önemlidir. Satis firsatlari satici için genisletmek gibi, onlar da alici için satin alma firsatlari ve gücünü artirmak. Bu bir kazan var / tüm taraflar için kazan.

Birçok alicilar saticilarin daha genis bir çok farkli ürün ve hizmet seçenekler neredeyse sinirsiz çesitli saglamaktadir olarak online alisveris için tercih.

E-ticaret müsterilerine herhangi bir yerden ve günün herhangi bir zamanda alisveris için kolaylik alisveris saglar gibi tüketiciler de daha ucuz ürün ve hizmetlerinden yararlanabilir.