bir web sitesi için hazir degil bir blog ile para kazanmak

Birçok kisi için, kendi web sitesi olan söz konusu degildir. Onlar ne bilgi, ne de html (web sitelerinin dili) ögrenme arzusu var. Ancak, bu insanlar hala bir blog kullanarak çevrimiçi para kazanabilirsiniz. Eger bir blog çalistirmak için teknik bilgi her türlü gerekmez. Eger bir kelime islemci içine bilgi yazabilirsiniz eger, kendi blog için nitelikli daha vardir.

Bir arama yaparak çok sayida ücretsiz bloglar vardir. Ama bir blog ile para nasil yapabilirim? Baslamak için en kolay yolu sitede Adsense reklamlari koymaktir. Google bir Adsense hesabi için kayit olabilirsiniz.

Ayrica sizin gibi bagli ürünler için blogunuzda reklam gerekir. Sadece birkaç isim, ClickBank ve Commission Junction bagli ürünler genis bir seçim bulabilirsiniz. Bu bagli ürünler tüm blogunuzun tema ile ilgili olmalidir. Bu reklam teknikleri kullanarak gecede sizi zengin yapmaz, ama her ay bir miktar para ile saglamalidir.

Blogunuza kazanç üst düzeye çikarmak için, trafik gerekir. Trafik almak için en iyi yollarindan biri Technorati, Pingoat ve Pingomatic ping geregidir. Bir hizmet ping, bu yeni yazi hakkinda internette blog dizinleri uyarir ve sitenize trafik getiriyor. Eger gönderme yeni girmek her zaman ping gerekir. Daha fazla insan sitenize gelmek zaman içinde, düzenli olarak sitenizi ziyaret ziyaretçilerin büyük bir taraftar gelisebilir.

Ayrica reddit, Digg gibi sosyal imleme siteleri kullanarak trafik almak ve del.icio.us. olabilir Bu sitelerde Bookmarking ilanlari her biri tarafindan, zaman çok kisa bir süre içinde ziyaretçi yüzlerce (ve bazen binlerce) çekebilecek.

Diger para verme teknikleri ögrenmek istiyor musunuz? Benim özgür ebook alin ve online para kazanmaya baslamak!