damla artilarini ve eksilerini dikkate alinmasi gereken nakliye seçenekleri gemi

Kullanilacak dropship nakliye yöntemi anlamaya çalisiyorum bazen oldukça bir sorundur.

Posta ve kurye hizmetleri arasinda seçim çesitli faktörlere baglidir.

Basarili bir dropshipper olmak için dogru almak gerekir birkaç ilk sey vardir. Gerçek ürün, dropship tedarikçi ve dogru nakliye yöntemi. Eger yeni bir girisim için dogru Toptancilik bulduktan sonra artik nakliye yöntemi kendiniz ve müsteriler için en uygun olacagini belirlemek gerekir. En mi sunucular düzenli posta posta arasinda ya da FedEx, UPS ve DHL gibi uluslararasi kurye sirketleri ile seçmenizi saglar. Bu yöntemlerden her biri karsilastirabilirsiniz önce, her bir yöntem artilarini ve eksilerini bilmek gerekir.

artilarini ve düzenli posta hizmetleri eksilerini:

Hemen hemen herkes normal posta ne oldugunu bilir. Temelde dünyada her ülkede yerel posta ofisleri tarafindan sunulan hizli hizmettir. Bu ulusal posta sirketler paketi küçük ve az 2 kilogram agirliginda saglanan dünyanin her yerinden ürün teslim edebilir. Dropshipping ürünleri, uluslararasi kurye ile göndererek daha, bu yöntemi kullanirken, daha ucuz olma egilimindedir. Bu 10 sunmak için 20 gün sürebilir ve hatta bazen daha uzun hedef ve yilin zamanina bagli olabilir Ancak, nakliye süresi genellikle kuryeler biraz daha yavastir. Hatta sözde ekspres hizmetleri diger kurye sirketleri için degil, kendi standart yazilan teslimat süreleri ile karsilastirildiginda degil, yine de karsilastirilmistir beri yavastir. Ögeleri küçük ve az 2 kg ise, o zaman bir kurye sirketi araciligiyla gönderilen bir paket daha gümrük tarafindan gecikebilir daha az olasidir. Normal posta yoluyla gönderilen ürünler kadar kolay izlenmez. Onlarin depo yapmamislar zaman görmek mümkün olacak ama ya onlar posta ofisi tarafindan islendikten sonra nerede görmek mümkün olmayabilir. Bu belirsizlik içinde aslinda ve o nerede olduklarini tam olarak belirlemek zordur. Arasinda bu kez gelince

artilarini ve uluslararasi kurye hizmetleri eksilerini:

Uluslararasi kuryeler tüm dünyada uçak ve kamyon kendi altyapisi üzerinden yük tek ya da az miktarda gemi sirketlerdir. Onlar özel onlar dünya çapinda büyük bir lojistik tesisi olan firmalar aittir. Markalarini genellikle iyi uluslararasi bilinmektedir. Ancak, maliyet açisindan da düzenli posta hizmetleri çok daha pahalidir. Toptancilar tarafindan kullanilan daha popüler dropship nakliye yöntemlerden bazilari FedEx, UPS ve DHL vardir. Kargo kez bunu müsterilerinize kapi adim geldiginde an depo yapraklari andan itibaren genellikle çok daha hizli. Teslim süresi, çogunlukla, 3-7 gün daha fazla sürebilir. Bu sirketlerin önemli bir yarari hepsi dogrudan kendi web sitesinde veya telefon müsteri hizmetleri hatti ile ayrintili izleme bilgileri tekliftir. Bu nedenle sizin ve müsteri hem de kolayca onun istenilen hedefe gelene kadar paketi mense ülkesine yapraklari andan itibaren açilan gemi nakliye sürecinin her asamasinda takip edebilirsiniz.

Orada gemi nakliye yöntemi daha iyi oldugu damla olarak kolay bir cevap ancak tüm yukarida belirtilen artilarini ve eksilerini düsünün ve kendiniz için bir karar vermek gerekiyor. Aslinda, hangi nakliye yöntemi size dropship nakliye teknigi için seçtiginiz is modeli ve müsteri hizmetleri plani baglidir. Çok rekabetçi ve düsük fiyatlar sunuyoruz o zaman normal posta kabul edilebilir bir seçenek olabilir, müsterilerinize onlara teslim almak olasidir kursun zaman vermek sagladi. Hizli teslimat ve en iyi müsteri hizmeti sunuyoruz Eger biraz daha fazla ödeme ve ürün kurye ile gönderilen almak için iyi olurdu. Eger gerçekten posta ve kurye hizmetleri arasinda seçim yapmaya çalisirken sikismis, o zaman almak için en iyi seçenek sadece müsterilerin seçmek istediginiz kargo seçenegi karar vermesi olacaktir.