e-ticaret için bir kol ve bir bacak

Serbest sanayi birçok web siteleri için ticari bir is haline gelmistir bu ücret kayit için insanlar ve projeler için teklif. Sadece birkaç servis saglayicilar ve alicilar için uygun fiyatli. Bu sürece dahil seçim özgürlügü nedeniyle ev tabanli isletmelere, kadinlar arasinda daha popüler hale ve ofislerinde çalisan yorgun insanlar. Var Basit sesler olsa da, freelance kendi basina bir okyanus oldugu gibi, baslamak kolay bir is degildir. Ilgili çevirmen karistirir hangi, ile seçmek için o alanin çok sayida bulunmaktadir. Admiz uygun kategoriler altinda uygun projeler ayirma bu sorunu kolaylastirir.

Serbest çogu onlar projeler almak ya da olmaz olsun, güzellesmek veya olmaz eger bilmeden ödeme web sitelerinin çogunda kayit olun. Admiz ücretsiz kayit izin vererek kolay serbest ve girisimcilerin hem de yasam yapar ve projeler üzerinde teklif verme için serbest sarj ile. Iyi haber servisi alicilar ücretsiz olarak proje sonrasi olabilir. Admiz daha fazla kazanmak ve Elite üyeligi ile teklif is daha az harcama yardimci olur. Ayrica, aylik üyelik bu düzeni daha kararliyiz yardimci olur, uygun sarj ve ne zaman yer teklif daha fazla hizmet alicilar.

Hizmet alici verimli proje açiklamak için seçenegi vardir gibi Admiz da, uygun sekilde proje seçmenize yardimci olur. Bu açiklamalar ve açiklamalar arayan hizmet alici ve saglayici hem de zaman tasarrufu saglar. Daha sonra, Admiz Paypal, Banka havalesi, Western Union, Money Booker, E-Gold gibi popüler ortamlar araciligiyla para transferi saglar ve proje teklif veya gönderme katilmak için dünyanin her yerinden insanlar yardimci olur böylece hangi. Diger faydalari saglayicilari alicilar üzerinde bir inceleme yazmak mümkün, ve tersi, 7/24 hatta müsteri Top 10 profesyonellerin ‘bölümünde bir parçasi olacak ve neyin hizmet alici ve saglayicilari için geri besleme sistemi, derecelendirme sistemi vardir üyeleri için destek. Admiz üzerinde RSS uzmanlik alaninin bir proje web sitesinde yayinlanmistir oldugunda, bir Automail almak saglar. Bu özellikler üyelerinin Admiz yararina olacaktir. Telif Hakki 2007 www.admiz.com