ebay ve salehoo ile bir pasif gelir yapma konusunda hayal

Kendi online is ile pasif gelir yapma konusunda hayal ediyorsaniz,
eBay sizin için cevap olmalidir.
Daha sonra 200 milyon online kullanici ve gelistirmeye devam ediyor bir geri besleme sistemi ile, eBay e-is girisimler baslatmak için mükemmel bir yerdir.

Buradaki Bütün fikir çok basit, ve gerçeklestirmek için bir roket bilim adami olmak gerekmez. Burada gizli düsük fiyattan alip yüksek satmak.
Örnegin, dükkana gidip 10 $ için 10 elma satin alirsaniz. Ve sonra sahilde güzel bir stand onlari güzel ve düzenli düzeltmek ve $ 2 her biri için özel kisilere satiminda, 10 $ cebinizde dogru bir kar yapti. Bu harika ha var?!
% 100 kar oldugunu, vay ben% 100 kar ben bir satis yapilan her zaman yapmak isterdim.

Eger eBay ile online bir is baslamadan önce kendinize sormaniz gereken iki büyük soru var.
-Ne ürünlerini satmak gerekir?
Peki, bu soru için arkadasim cevap nispeten kolaydir. Bir pazar arastirmasi yapmak gerekir. EBay satmak sicak ürünler ne kontrol, ne talep ve ne kaynagi. Insanlarin ürünü satin almak isteyen ve ne kadar için. Kaç Bir kez bunu yapmak sizin için yeterli araçlara sahip eBay bir satici hesabi açmak.
Eger kolay kismi bu merak etmeyin!
Ne Gerçekten burada tartismak istiyorum:

-Itibaren ürün alabilirsiniz?
Bu powersalers kendi ürün elde yerden. Ben cevap yas için arama oldum ve ben bulamadim. Birkaç toptancilar listeleri ve en iyi kaynaklara sahip iddia siteleri çalisti, ama ne oldu. Onlar yanlis. Hatta bir kez çin bir tedarikçi ile temasa ve yirtik. Ben Western Union ile ona para gönderir söyledim ve o mal bana gönderir. Tek bir ürün görmedim.
(Hiç yapabileceginiz ilk hata bu arada, bunu yapmayin).

Diyorsunuz bazi reklamlar görürseniz: “… Hey biz en iyi toptancilar kaynak var buraya gel, sadece 49.99 ödemek ve tüm senin …” onlara inanmiyorum.
Gerçekten para deger tek ürün Slehoo oldugunu. Evet, Salehoo orada toptanci listenin en popüler, taninmis, güvenilir, sitesidir.
Hiçbir vücut tam olarak ihtiyaciniz olani bulmak olacagini size garanti eder. Biri sizi söyler, o yalan söylüyor!. Bu inanilmaz bir müsteri hizmetleri var çünkü Salehoo iyi oldugunu söylüyorlar nedenidir. Eger aradiginiz bulamiyor eger, canli bir kisinin aramak için (ve ben bir iki sey bilen birisi ortalama) size yardimci olacaktir, ve cant bulursaniz o ayni derecede iyi alternatifler sunacak anlamina gelir .

Bir üyenin forum var hepsi yaninda. Hangi sahip olduklari en güçlü araçlardan biridir bence. Orada Salehoo müsterilerle sohbet, fiyat, ürün karsilastirma ve eBay ve PayPal hakkinda ipuçlari bir sürü almak.