El Gordo Piyango

Hayir, bu yanlis okumamistir. Bu bir ödül El Gordo piyango çekilir her zaman kazanmak gerçekten mümkün.

Küçük El Gordo loto oyuncular tarafindan anilmasina karsin, bir ödül El Gordo piyango çekilis gerçeklesir her zaman kazanmak için garantili bir yolu yoktur.

2004 yilindan bu yana, bir Ingiliz sirketi böylece kazanan sansini artirmak, her sendika her berabere eslesen sayi minimum garanti sayede Birlesik Krallik Ulusal Loto ve Euro Millions loto, kapsayan organize piyango sendikalari olmustur.

2009 yilinda, El Gordo piyango oyuncular için kullanilabilir dünyanin en büyük piyango üç yapmak, programa dahil edilmistir. Burada El Gordo piyango ile çalisir nasil …

Sen her El Gordo berabere 10 Decimo bilet paylasacak bir 35 güçlü El Gordo piyango sendikasi yerlestirilir. Alinan her Decimo bilet her bir ayri sendikasi Decimo giris 0,1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 sona erecek, böylece, farkli bir sayi sona, ve 9 olacaktir.

Bu nedenle, herhangi El Gordo piyango berabere, sizin sendika böylece sendikasi bir nakit ödül garanti, ilk kase çekilen sayisi en az son rakam maç olacak.

Kazanan ödül miktari ikinci kase çekilen topa gösterilen nakit miktarina göre belirlenecektir. Ama bir yakalamasidir. Bir El Gordo piyango berabere, bilet sayisi sinirlidir, ve onlar gitti, onlar gitti.

Yani diger bir büyük lig piyango aksine, girdiginiz ve yeryüzünde en büyük piyango ödülü fonlarindan biri üzerinde eksik önce son dakikaya kadar birakmak istemiyorum.