ne bu teknolojileri bloglar, podcasting, ve rss

Bu büyük olasilikla korkunç bir sürü son zamanlarda bu cümleleri çok duydum. Bu yaklasik bu uygulamali bilimler ne sürpriz? Bu deger ne tedarik? Bu yeni uygulamalari hizlandirmak için degildir olanlar ve nasil on-line satis etkilesimi etkiledigi için bu geçici daha fazla okuyun.

Bu teknolojileri etkileyecektir? Ancak bilinç sürücüler yenilik ve belki de personel gerçekten e-ticaret is bir unsuru degistiren bir kavram / yazilim artiracaktir – samimi olmak için, bilgi için çok erken.

Iste özet var:

bloglar

Bu kadar ne:

Büyük olasilikla aslinda en iyi üç bilinen, bloglar hizla bir web sitesi gelistirmek için tipik olarak bireyler saglamak ve arzu içerik malzeme her türlü dagitmak. Pazarda belirli kaliplari üzerinde büyük magazalar yenmek için arama tanima kullanan ise çok net pazarlamacilar, nis pazarlarda on-line magaza gelistirmek için bu islevi kullanin.

Bloglar hissediyorum make nerede içinde çevrimiçi topluluklar hedeflenmektedir. Tabii blog yazarlari özellikle kalabalik bir davetli tabanini artirmak, bu nedenle site viral pazarlama için bir hedef pazar dönüsür. Bu ÖZEL web günlügü de web deneyimi içinde marka imajinizi entegre sayesinde, bir web-tabanli pazarlamaci olarak GEÇMIS bir müsteri olarak degisen birine aslinda segmenti pazarlama yetenegine sahiptir.

Bakim gerekir:

Eger gerçekten farkli deger teklifi var, ya da çok özel bir veya yüksek degerli alici asamasina yükselttiginizde, bloglar genel modeli bilincini artirmak için mükemmel bir yol olabilir. Daha yüksek müsteri ile birlikte baglamak ve mevcut satis / sunmak oldugunu promosyonlar içine unsur saglayabilir.

podcasting

Bu kadar ne:

Pocasting sadece cep video yayini aranmalidir – Apple’in reklam / iyilestirme ekibi ortaya çikan medya bir tür marka ile gadget mükemmel bir is yapti! (Bir süre degisiklik olacak ancak, Apple sadece su anda Video yapar) geleneksel radyo ve televizyon benzer, cep video yayini, gevsek bir / ücretli ortamda hem de markali içerik malzeme vaat birinin mobil MP3 katilimcisina. Bir merak ihtiyacini karsilamak için ayirt edici programlama aktarimi sirasinda Magazalar, promosyon vesilelerle ile müsterileri ile ek kanca için bu sözlü döviz kanal kullanabilirsiniz.

Eger bakim gerekebilir mi:

Simdi gerçekten. Video podcasting penetrasyon artar kadar, yine de reklam için sinirli bir kanaldir. Uygun orada en iyi yazilim biri simdi dijital bir karar-liste teslim bir internet içerik malzeme bölümü olacaktir. Uzmanlik ilerledikçe, muhtemelen kuskusuz web sitenizin disinda sayfasi seçin-ve asla Apple’in iTunes platformu mevcut gelen yapabilirsiniz.

rss

RSS Gerçek Kolay Beslemesi anlamina gelir ve elektronik içerik dagitimi için bir tekniktir. RSS onu benzersiz kilan ise, internet üzerinden iletilen hiçbir indirme çabalari içerigin ucu alici üzerinden gerekli olmasidir. Instateneously Bu akislari. Müsteriler bir emal tüketici, veya Haber Gator benzeyen bir toplu net programi içine yerlesik iki, kendi bilgisayar sistemlerinde haber okuyuculari var, ve bilgi kendi çikarlarina atifta olsun yetenegine sahip olabilir.

Zaten yolculuk is içinde ve karsilastirilabilir satin alma motorlari içinde buhar kazaniyor, RSS, bilgi almanizi saglamak üzere bir çok degerli bir yaklasim gibi görünüyor saglar ve müsterilerine infomrmation. Seyahat sirketlerin bir akis oldugunu alici bir e-posta açmak veya bir web sayfasini ziyaret etmek zorunda disari ile, müsteri segmentlerine sunar son dakika uçak bileti saglamak saglamak için bir konumda bulunmaktadir.

Eger bakim var mi:

Isinizin karakteri tarafindan belirlenir. Sürekli yeni fiyatlari sagliyor musunuz? Eger sürekli koleksiyonuna yeni ögeler alabilirim? Muhtemelen olaganüstü size mesaj ile disari ulasmak istediginiz sasmaz olan bir alici temel olurdu mi? Bu durumda, RSS yardimci olmak için baska bir kanal marka olusturmak olabilir.

jhonny casuriaga
Sitenizde ilave çagdas içerige sahip isterseniz, otomatik hale getirmek için tüm basit ekipman koymak, sunlardir: