ofis mobilyalari tasarruf memnun

Bir kiralik 135.000 metrekare içine Poway, California konsolide çesitli yerlerde merkezi Koleji Kredi Corporation, depo yenilenmis zaman iki gol vardi: agirlikli olarak genç personel için canli bir yeni bir çalisma alani saglamak ve bütçe içinde kalmak.

“Biz kredi danismanlari bir yüksek nitelikli personel istihdam ve istinat için elverisli bir davetkar bir atmosfer istedim,” Insan Kaynaklari CLC Baskan Yardimcisi, Heather Delik diyor. “Çagri merkezleri sik sik yüksek ciro hastasi olarak karakterize, ve biz muhafazakar ve istikrarli görüntü dahil ederken, modern ve çekici bir çalisma ortami saglayarak bu durumu degistirmek için aranir. Kullanimi yoluyla alan sicak yapmak için denilen böyle bir ortamda bir depo Torna renk ve daha entegre bir bütün halinde bir araya tesisin farkli parçalari getirerek. ”

CLC iç tasarim ve stratejik planlama firmasi ID Studios ve Entegre Ticari Ortamlari LLC, bir MAiSPACE bayi ile çalisti. “Proje rekabetçi ID Studios ve bizim tarafimizdan teklif edildi,” Delik diyor. “MAiSPACE sistemleri mobilya tedarikçisi olarak is eller asagi kazandi. Hiç kimse bir daha çekici ve özel çalisma ortami için önemli tasarim yükseltmeleri izin verilen bir fiyata talep kalitesi sunulmaktadir. MAiSPACE sisteminde mevcut tüm tasarim seçenekleri ile, güzel ve fonksiyonel is istasyonlari olusturmak basardik. ”

“CLC talebi üzerine biz çesitli rakiplerinden tüm önemli özellikleri ve yetenekleri karsilastirarak onlara yardimci olmak için tasarlanmis kapsamli bir matris hazirlanan,” Deborah Elliot, ID Studios temel ve bas proje tasarimcisi anlatiyor. “Bizim için sürpriz, MAiSPACE üzerinde kazandi daha oturmus marka isimleri kendi fiyat önemli ölçüde daha düsük olmasina ragmen hemen hemen her kategoride yüksek puanlama. ”

ICE en Delinda Anderson “MAiSPACE çözüm çok iyi rekabetçi ve bütçe içinde kalmak henüz yeni tesis için daha güçlü bir görsel çekiciligi saglamak için kumas ve bitirir yükseltme olabilir fiyatli söylüyor. Bu yararlanan, biz özel bir desen ve kademeli-in fiyatlara ve MAiSPACE sistemleri mobilya ve isyeri mobilya ile koordine iki özel renkler üretmek için Designtex kumaslar ile çalisti. “”

“En iyisi,” Heather Delik özetlemektedir, “Bu projenin is istasyonu bölümünü vermek için maliyet yüklü metrekare basina sadece $ 12,00. Ve bunu kendi gibi sistemleri mobilya sürece bir ömür boyu garantisi vardir. Ben rapor çalisabilirim üst düzey yönetimi olarak bizim çalisanlari çok yeni tesisleri ile mutluyuz. ”

Bu resepsiyon masasi ve konferans salonu tablolar gibi özel mobilya,, Cherry bes tasarimci bitirir, Maun, Anigre, Akçaagaç ve Koyu Ceviz standart geliyor. Zarif tasarimi ile birlestiginde dogal çatlak kesilmis, kitap uyumlu kaplamalar, gerçekten üstün bir ürün yaratmak. “Estetik artirmak için, biz herhangi bir ortamda veya istenilen göz tamamlamak için mermer ve cam eklemek için yetenegi var,” Bassil diyor.