ortaya internet alisveris sepeti satis için tesvik sirlari artirmak

Nasil siparis indirim içeren etkili bir internet alisveris sepeti strateji gelistirebilir?

Is saglayan, farkli ürün ve hizmetleri bir dizi saglarsa için tesvikler daha büyük bir deger siparis için müsteri tesvik edebilir.

Burada tartisacagiz 2 temel model vardir:

1. Dolar indirim. örnegin 100 $ degerine Siparis ve bir 10 $ indirim alirsiniz.

Müsterinin siparis esigin yakininda ise, büyük olasilikla denemek ve 100 $ veya üzerinde toplam yukari itmek için gereken baska bir sey düsünecek.

2. Yüzde indirim. örnegin 100 $ veya üzerinde degerine Siparis ve% 10 indirim alirsiniz.

Gerçekten büyük bir deger siparisler için tesvikler saglayan düzen indirim gücünü kullanmak için ya strateji olabilir etkisini anlamak emin olun.

Seçtiginiz yöntem müsterilerinizin, ürüne göre fiyatlari, ortalama siparis degeri baglidir, yüksek veya düsük degeri vardir, ve müsteri siparis büyük miktarda ya da düsük miktarda olsun. Olsun

Dolar indirim, strateji # 1, istemci indirim $ 10 ayarlanir bilerek mümkün 100 $ esigine yakin alacagi tahmin ediliyor.

Yüzde indirim stratejisi 2. onlar ne olursa olsun onlar için kapali bir oranda indirim elde edilecektir bildiginiz gibi müsteri de 100 $ esiginin üzerinde siparis tesvik muhtemeldir.

Burada çevrimdisi tugla ve harç dünyada isletmelerin ödünç bir ipucu: Onlar indirim esigin yakininda oldugunu müsterilerine uyari kartpostallar posta.

Simdi siparis online internet alisveris sepeti için bu geçerlidir.

Onlar indirim esigin yakininda baslar zaman düzenli olarak siparis müsterilerle, unutmayin. Sonra örnegin, 80 $ degerinde (ürün hatti) satin almis ve sadece bir 10 $ hediye çeki veya 10 $ indirim almadan önce gitmek için 20 $ daha fazla oldugunu hatirlatir basit bir mesaj ile e-posta.

O online kartpostal göndermek ya da fiziksel olarak müsterileri ile iletisim kurmak zorunda bile daha kolay. Güçlü bir internet alisveris sepeti yazilim ile, fare tiklamasi ile müsteri tabaninizi önce bu teklif tesvikler tutmak ve satis büyümeye izleyebilirsiniz.