para çevrimiçi yapmak için gerçek yolu

Online “olsun zengin hizli” düzenleri hiçbir sikintisi yok. Yapmaniz gereken tek sey e-posta açmak oldugunu ve onlarin ilk hafta $ 192,457.87 internet üzerinden yapilan nasil söylüyorum bir ya da iki e-postalar var emin olabilirsiniz. Bu e-postalari da Çogumuz bakista, spam olarak onlari tanimak, silme dügmesini tiklatin ve neseli gün hakkinda gitmek. Ama soru kalir. Iyi para çevrimiçi yapmak için bir yolu var mi?

Size bir haftadan az alti rakamlar yapmak olasi degil dogru olsa da, sen çaba az miktarda yüz birkaç ekstra dolar bir ay kazanabilirsiniz. Aslinda $ 1000 + kazanç nadir degildir! Para çevrimiçi yapmak için gerçek bir sekilde online magazalar ile.

Bir çevrimiçi magaza baslangiç ??kolay degildir, hiçbir hata yaparlar. Çogu online magazalar ilk yil içinde basarisiz olur. Ama burada kazanan daire katilmak yardimci olmak için bir rehber:

akillica bir ürün arasinda seçim

Bu gibi bir sey satmak için yeterli degil. Bu düsük rekabet ile yüksek talep bir sey satmak gerekir. En karli ürün arastirma harcanan zaman muhtemelen geçirebilirsiniz en iyi zamandir. Kötü ürün seçimi online magazadan bir numarali katil. Nis bulmak ve bir otorite haline.

kaliteli içerik saglamak

Online magaza ama ürün bir sey varsa, o zaman insanlar geri gelmek için bir neden var. Online magazadan milyonlarca vardir. Emin insanlar sizin hatirlamak yapmak gerekir. yapmak için insanlarin geri gelmesini saglayacak için bir neden var bu nedenle ürün alakali kaliteli yazi yazmaktir. Buna ek olarak, kendi alaninda bir otorite olarak kendinizi kurmak olacak ve insanlar onlar gibi birinden alisveris yapmak ve güven egilimindedir.

alt satirinda izle

Unutmayin bir web sitesi çalisan maliyetleri, nakliye, sizin ürünlerinizi fiyatlandirma konum güç, kredi karti islem ücretleri, vb. Bu rekabetçi kalmak için önemlidir, ama bir kar açmak gerekir. Hiç kimse satis 1.500 $ almak $ 2000 ödemek istiyor.

kelime çikmak

Sitenize, ticari baglantilar, sitenize fark almak için yapmaniz gereken yapmak ne kadar optimize, dizinleri kaydol. Hiçbir trafik varsa yüksek talep harika bir ürün var ve büyük içerik sunan bir site hala basarisiz olur. Sitenizin ayakta ve çalisiyor sonra, zaman% 80 sitenizde güncelleme konusunda pazarlama ve% 20 harcanan olmalidir.

Bu bir sürü is gibi görünebilir, o da hemen oluverir. En azindan, ilk yer almaktadir. Ben sitenize yayinlanmasini saglamak için birkaç gün sürebilir, ama bundan sonra sadece sanal kasa zil tutmak için birkaç saat 2 ya da 3 kez bir hafta almalidir.

Sadece unutmayin: 500 $ bir ay örgü bir online magaza bu heyecan verici ses olmayabilir, ama ben çok tatli geliyor 500 $ bir ay örgü 10 site bahis. Ona tutun ve bir sonraki e-kuyruk Tycoon olabilir.