sehirler nakit inegi olarak redlight kamera kullaniyor

Redlight kameralar trafik sinyal gösteriliyor kirmizi bir isik ile kavsaklari ile sürme sürücüleri karsi yürürlüge kisitlamalar koymak için yerli devlet sirketleri tarafindan kullanilan yol kenarinda araçlar vardir. Onlar bir araba trafik isareti kirmizi olur sonra ayrintili bir süre sonra bir kavsak girerse onlar durmaksizin sokak izlemek ve tetiklenir hangi ile trafik izleme programlarinin bir parçasi olarak kullanilan konum. Bu yol kenarinda ekranlar saat, tarih ve kirmizi sinyal basladiktan sonra geçen süreyi, ve plaka ile birlikte ihlal araç hizini belgelemek.
Bugün, bu kamera programlari genel olarak uzak ve genis Amerika Birlesik Devletleri kullanilir ve kira gibi dönemin redlight çalisan karsi yürürlükte düzenlemelere koymak için bu genis birçok ülkede dünya da vardir.
Çagdas yillarda, redlight kameralarin kullanimi da bir sonucu olarak oldukça yaygin oldugu gelmek var kavsaklarda kaza azaltmak için söyleniyor. Ancak, bu kameralar gerçek islevine gibi çesitli bakis açilari vardir. Bu cihazlarin çogu savasan taraflar bu tür teknolojinin tedarikçiler ile gelir paylasimi düzenlemeleri birlikte para cezasi gelir elde etmek para inek olarak kullanilmaktadir inaniyordu.
Sonuç olarak, pek çok sehirde onlar aslinda karayolu koruma tesvik olarak kabul edilmemektedir alanlarda bu yol kenarinda nöbetçi yüklemek için sürülür, ama aslinda en ihlalleri ele geçirmek için yetenekli olmak için nereye.
Bu kameralar çogalan neden güzel anlasilir degil. Onlar daha fazla maliyet yetkilileri 24 saat ile isçi kavsak ekibine daha yararlanmak için etkili konum. Ancak, bu programlardan yararlanarak bir miktar para sikintisi çeken belediyeler kesinlikle var oldugu inkar ve karli isletme olarak bulunamiyor. Federal Karayollari Idaresi söyledi Fakat, redlight kameralarin kullanimi basit trafigi korumasi güçlendirmek ve gelir elde degil sinirlandirilmalidir.
Sonuçta, bu yol kenarinda nöbetçi sadece yapti Houston halk gibi alana redlight kameralarin kullanimi hakkinda bir mola koymak için gizli oylama civar içine sorunlari sürebilir bölgeye vatandaslarin tüm disinda, yakin zamanda vefat olmayabilir. Aradan geçen zaman için, diger taraftan, bu “Big Brother” cihazlara karsi kendinizi korumak için bazi önlemler almak istiyorum. Belki de almak faydalidir etkili eylemlerden birini bir redlight kamera dedektörü kullanimi yapmaktir.
Kendi belirlemek anlasilacagi gibi, bir redlight kamera dedektörü bir itici güç bir radar dedektör veya GPS türünü olabilir redlights kesfetmek için kullanabileceginiz bir cihazdir. Bir redlight kamera tarafindan izlenen bir kavsaga yaklasirken eger bu cihazi sizi uyarabilir.
Her redlight ve hiz kamerasi yerleri dahili veritabani ile senin otomotiv rulmanlari karsilastirarak çalisir. Bu cihaz yardimi ile, bu pahali trafik bilet alma sakinmak ve daha güvenli bir sürücü haline gelmek için size yardimci olabilir izin, hizinizi degistirmek ve zaman içinde fren vurmak faydalidir.
Redlight kameralarin kullanimi çevreleyen tartismalar isiginda, onun kullanimi bir iki ucu keskin kiliç çok benzer oldugunu söylemek güvenlidir. Bu, kirmizi isik çalistirmak suçlularin pek onlarin cesaret kötüye olarak görünüyor net-en aza indirmek ele geçirmek için redlight kamera kullanimidir.
Bu sehirler para vericiler olarak kullanilmaktadir ediliyor, ancak bu kamu güvenini ihlal edecek dikkatli bir sonucu olarak izlenmesi gereken bir tamamen farkli bir hikaye olabilir. Arastirma redlight kameralar en verimli önlem, sehir sokaklari daha güvenli hale getirmek için basit kullanildigindan emin somut sonuçlar görüntüleyebilirsiniz kadar bir suç çalisan bir redlight kamera dedektörü yararlanmak için sakinmak için bir çaba almak faydalidir.