sizin Palm Treo kullanarak kredi kartlarini kabul

Bir Palm Treo kullanma hakkinda büyük seylerden biri size Smartphone yükleyebilir ve kullanabilirsiniz uygulamalar.

Eger daha bir ürün veya hizmet satiyorsaniz tabii ki para toplamak gerekir ve bu gün herkes çok bence her is kredi kartlarini kabul edilmelidir kredi kartlarini kullanir.

Cebinizde kendi oturma hakki olarak her zaman ihtiyaciniz Treo sayesinde, ve kredi karti terminali uygulama gelistiriciler için kredi karti terminali satisa sunulacak.

Ne kadar soguk o Treo çekin ve orada bir kredi karti ödeme toplamak için çagri bir satis dahaki olurdu?

Yani burada nasil çalisir …

Eger Treo kredi kartlarini kabul edebilirsiniz iki yolu vardir:

1. Birinci yol dönem “kredi karti terminali” altinda arama veya uygulama indirmek için “kredi kartlarini kabul” etmektir. Sen $ 49.95 gelen kadar birçok mevcut uygulamalar göreceksiniz. Sana en iyi olani almak için degerlendirmeleri okuma tavsiye ederim bu yüzden bir en iyi oldugunu emin degilim. Bazi tercih ettikleri islem ortak kullanmak ama çogu Tabloya kendi ticari hesap getirmek için saglayacaktir zorlar. Sadece uygulama indirmek ve sen tekrar aldiktan kredi kartlari tüccar hesabi saglayici verilen ag geçidi kimlik numaralarini girerek ve birkaç dakika içinde girmek için yönergeleri izleyin.

2. Onun sanal terminal bileseni erismek için ag geçidi hesabi bir web tarayicisi ve günlügü kullanarak hala telefonunuzda kredi kartlarini kabul edebilirsiniz bir uygulama için ödemek istemiyorsaniz.

Treo kredi kartlari islem hakkinda en iyi sey bu islemci için güvenli bir baglanti yapar gibi kart bilgilerini Telefonunuzda kayitli asla olmasidir.

Bir kart islemek için sadece uygulamayi baslatmak ve müsteri cc numarasi, son kullanma tarihi, kart ve kart sahipleri posta kodu arkasindaki 3 haneli güvenlik güvenlik kodunu girin. Sonra, sarj etmek istediginiz miktari girin ve Gönder dügmesine tiklayin ve 10 saniye içinde bir yetkilendirme kodu ile bir cevap alirsiniz.

Hizmet isletmeleri için bir ipucu seçenegi bile var. Müsteriler her bir islem için bir e-posta makbuz almak ve tüccar aninda islem ve süreç iadesi görüntüleyebilirsiniz.

Bazi servis saglayicilar gergin kredi-kart okuyucu ve yazici cihazlar ya da bir kart tokatlamak izin ve müsteri saglamak için bir makbuz üretecektir harici mavi dis cihazlari sunuyoruz.

Kart swiping ekleme hakkinda güzel bir sey tokatlamak karti ve bir satis sirasinda bir imza almak mümkün olacak gibi daha düsük kredi karti isleme oranlari için hak kazanmak mümkün olacak olmasidir.

Bu ödeme islemi ve yetki isteyenler için mükemmel bir çözümdür on-the-go gibi, tesisatçilar, elektrikçiler veya tasima isletmeler. Bu geleneksel terminalleri için telefon hatti yok yok fuarlarda ya da açik pazarlarda da yararlidir.

Zaten kredi kartlari kabul ve hiç bir santiye ayrilmadan önce simdi ekleyebilirsiniz uyumlu bir ag geçidi bulunmuyor varsa, sizin mal veya hizmet için ödenen oldugunu bilmenin rahatligi ve bilerek huzur olacak sizin para kisa sürede hesabiniza yatirilir.