x-cart gelisimi – elektronik com x-cart gelistirme rolü

Çevrimiçi ticari uygulamalar is dünyasinda çok yaygindir ve bu ticari kisir döngü her yer isletme, ilgili yere önemlidir.

Varliklar dahil isadamlari (satici), müsteri, ve bu is uygulamalari gerçeklestirmek için bir platform (e-ticaret web sitesi) gelistiricisi olan da çok önemlidir. Hafife alinamaz hangi en önemli son olarak, is doga gibi çesitli faktörler (boyut, tür, vb), is teknik ve teknik olmayan bilgi ve kaynaklar üzerinde yatiyor teknoloji kullanarak bu platformun gelistirilmesi (e-ticaret web sitesi) ve karar için bir teknolojidir platformunun gelisimi açisindan durumu (e-ticaret web sitesi).

E-ticaret web sitelerinin gelistirme ve tasarim için teknolojilerin uzun bir liste, verimli sonuçlar için dagitilabilir onlari kimse vardir. E-ticaret web sitelerinin gelisimi web gelistirme ortaminda yeni degildir. E-ticaret çözümleri açik kaynak kodlu ürünler için diger teknolojiler arasinda gelistirme e-ticaret çözümleri açisindan iyi bir siralama düzenliyor saglam e-ticaret web siteleri ve X-cart için önemli bir rol oynuyor. Gelistiriciler ve is seçimi oldugu, nedenleri sunlardir: X-cart bir açik kaynak teknolojisi, bu nedenle güvenilir ve uygun maliyetli, bu PHP / MySQL ile yazilmis ve smarty sablon kullanir gibi güçlü alisveris sepeti platformudur. Teknoloji hatasiz e-ticaret web sitelerinin gelisimi için çesitli yararli yerlesik özellikleri ve saglar özellestirme yasiyor. Bu web sitesi için daha etkilesimli magaza önünde ve yeni özellikler degisiklikler ve entegrasyon için birçok dilde web siteleri yapmak kolaydir saglar.

X-cart web sitesi gelistirme, güvenlik özelligi saglamak için gelistiriciler arasinda popüler. Online perakende, is güvenligi temel unsurlardan biridir ve X-cart baska bir isletmeden elektronik veri transferi yüksek güvenlik düzeyi saglar. Müsterinin makineye alisveris sunucu ticari veri iletimi veri kayiplari kurtarmak için yüksek güvenlik seviyesi gerektiren son derece gizlidir. Bir müsteri web sayfalarinda ürün satin almak için bazi hassas bilgileri girdiginde, daha sonra X-cart güvenlik özellikleri veri girilen güvenlik saglamak için, otomatik olarak çalismaya baslar. Sistem tarafindan kullanilan teknoloji SSL (Güvenli Yuva Katmani) veya TLS (Transport Layer Security), bu satici ve müsteri tarayicinizin sunucusu arasinda çalisir. Ayrica, X-cart sifre güvenlik sistemi ve kesinti algilama sistemi ile siki idari güvenlik saglar.

X-Cart çok farkli online örgütleri ve düsük maliyet bütçeler, toptancilar, perakendeciler, distribütörler, e-ticaret çözüm saglayicilar ve çesitli internet sirketleri birçok satis kanallari çalistirmak çesitli sirketler var gibi kisiler tarafindan kullanilir.