yayimlanmasi Dahle 20330 çapraz kesim parçalayici

Yeterlilik isi en az çaba ile hizli ve kolay halletmek için kendi yetenegi ile Küçük Ofis Ögütücüler Dahles dogrultusunda en iyi tanimlayan. Küçük ofisler veya çalisanlarin ekipleri kullanim kolayligi ve bu orta ölçekli küçük ögütücüler sessiz çalisma yararlanacaktir. Günde kagit 100 ila 400 sayfa parçalamak ve personel kayitlari, müsteri önerileri veya vergi bilgileri yok etmek için mükemmel sekilde tasarlanmistir ederler. Dahle 20330 çapraz kesim parçalayici açik kapi salincak ile bir ahsap dolap kullanilarak insa edilmektedir. Bu kapi degisen çanta kolaylastirir çikarilabilir Shred Box ek gizler. Bu kutu kolayca Dahles Tek Shred Çanta ile kapli ve bosaltilmasi veya tam geri dönüstürülebilir. Eger ne zaman emin degil konum – endiselenmeyin. Sizin parçalayici görsel uyari göstergelerinin kullanimi yoluyla size bilgi verecektir. Sizin parçalayici bos ve kapi kapali sonra, normal çalisma devam edecektir.

Hizli bir genel bakis

* 1/32 “x 7/16” çapraz kesim
* Güvenlik düzeyi 5
* 9 1/2 “besleme genisliginin
* 4/5 sayfalik kapasite
* 2/5 hp motoru
/ Off & çanta tam otomatik kapali * Otomatik

ek bilgi

Almanya: üretilen
Manuf parçasi # 20330
Model 20330
agirligi 57,0000
boyutlari 21 3/4 x 16 x 11 1/2
beklenen gemi tarih 1-3 gün
nakliye agirligi 57
Kesme silindir Garanti 2 yillik sinirli garanti (parça / isçilik), ömür boyu garanti
shred kategori ofis
kesme tipi çapraz kesim
güvenlik düzeyi 5
parçalamak genisligi 1/32
shred boyu 7/16
sayfalik kapasite 0-5
bin kapasitesi (gal) 7.5
bogaz boyutu 9.5
silebilirsiniz: kagit, ataç, zimba
beygir gücü 0.4
sürekli motor yok
istege bagli otomatik yaglayici
gerilim (standart) 115v

Tecrübesi 75 yili askin, Dahle ögütücüler kisisel ve profesyonel hem de kaliteli ürünler en siki güvenlik standartlarini karsilayacak sekilde tasarlanmistir. Eger sorunsuz çalisma uzun yillar hizmet verecektir kaliteli bir ürün satin almak üzeresiniz bilmek huzuru olabilir.

Dogruluk konularda profesyoneller Dahle tercih zaman. Bizim Alman mühendislik kesme makineleri mezun hassas, Alman Solingen çelik kendiliginden bilenen biçak vardir. Bu biçak her iki yönde kesim ve mükemmel honlanmis kenari kullanilir her zaman korur. Neden baska bir sey ile resimlerinizi güven? Tecrübesi 75 yili askin, bizim ürünleri, kisisel ve profesyonel hem de kaliteli ürünler en siki güvenlik standartlarini karsilayacak sekilde tasarlanmistir. Eger sorunsuz çalisma uzun yillar hizmet verecektir kaliteli bir ürün satin almak üzeresiniz bilmek huzuru olabilir.