açik kaynak kodlu e-ticaret yazilim kilavuzu

Sen bir online magaza açmak istiyorsaniz ve ücretsiz bir alisveris sepeti ariyorsun? O zaman ücretsiz e-ticaret yazilimi Google arama yapabilirsiniz, ancak bu sik sik gelistirilmesi için her zaman ise programci topluluklar tarafindan insaati çünkü bu ücretli yazilim ücretsiz bir daha iyi oldugunu düsünmüyorum: Bu iyi bir örnek OsCommerce yazilim oldugunu digerleri açik kaynak lisansi ile serbest birakildi ve belki yeni bir özellik olusturdugunuz sizin tarafinizdan da degistirilebilir oldugunu ve baskalariyla paylasmak istediginiz gibi onlar almak daha büyük bir difüzyon olabilir gibi, bazi tasarim evler açik kaynak olarak kendi yazilim yayimlandi Bu sekilde ücretsiz reklam.

OsCommerce en ünlü e-ticaret yazilimi ve sitesi oscommerce.com serbestçe indirilebilir, bu birçok özellik sunuyor: ürün ve kategori sinirsiz miktarda yönetme yani sira ayni zamanda e-posta veya haber bülteni araciligiyla müsterilerine iletisim ve satis ve reklam ile ilgili istatistikleri sahip olmanizi saglar web sitesi, bu çesitli ödeme ve seçilen ülkeye göre dagitim sistemleri alongwith vergi, en azindan bu yazilim sundugu çok dilli destek sunmaktadir. Yazilimlarin çogu PHP ile yazilmis ve MySQL veritabani gerekiyor. Gibi

PrestaShop arama motorlari dostu URL’ler, SMS gönderme ve bülten gönderimi, ortaklik programi, indirimli ürün ve teklifler gibi OsCommerce alongwith güçlü özellikleri için önce görülen özelliklere sahip çok güçlü bir e-ticaret yazilimidir. Çok dilli ve çalisma PHP ve MySQL veritabani gerekiyor. Daha fazla bilgi için prestashop.com kendi web sitesine bakin.

Joomla veya Mambo kullanan kim için size joomla.org de indirmek ve yüklemek sadece bir parçasi oldugu için bu kolay olabilir joomla gerekir bu yazilimi çalistirmak için, bu yüzden bu CMS ile mükemmel entegre güçlü bir e-ticaret çözümü VirtueMart vardir: bir online webstore en yaygin özellikler sunuyor ve virtuemart.net indirilebilir. Joomla PHP sunucu ve MySQL veritabani çalismasi gerekiyor.

Zen Cart biz hakkinda konusmak ve zencart.com indirilebilir var son yazilimi, reklam yönetimi, teklifler ve indirimli ürün ve haber bültenleri gönderme odaklanarak temel özelliklere sahiptir. MySQL veritabani ihtiyaci PHP ile yazilmis, iyi bir Apache (Linux) sunucu üzerinde yüklemektir seçti.

Gördügünüz bu yazilimlar açik kaynak lisansi altinda yayimlanan ve böylece onlari gereksinimlerini karsilamak için degistirmek gibi, siz de kendi gelismelere katkida bulunabilir. Onlar iyi yazilimlar ve kesinlikle ihtiyaçlarinizi karsilayacak.