bir sirketin online yüz – sitenize dogru içerigi ekleme

Içerik King! Ben bu yeterli tekrar edemez. Sizin, dogru sekilde sunulan dogru içerigi gerek potansiyel müsteriler yapmak için ve müsteriler ilk kez sitenize kesfetmek istiyorsaniz, bir satin alma yapmak ve daha da önemlisi daha sonra daha fazlasi için geri geliyor. Bu yazi ile Amacim ne istediklerini onlara vermek için nasil pratik deneyime dayali bazi tavsiyeler kadar sunmaktir.

Yani dogru içerigi nedir? Ideal olarak bu malzeme sag ön ana mesaji açiklamak ve ifade etmelidir. Web sitenizde dahil ettiginiz malzeme olmalidir:

• göz insanlarin bilgi absorbe sekilde içine alin.
• kolay ziyaretçiler size sunuyoruz ne ve kim oldugunu ögrenmek için yapin.
• samimi ve gayri, uzunlugu kisa olun, ve net organizasyon var.
• müsterilerin ile kritik bire bir iliski gelistirmek Yardim.

onlar için aç konum ne onlari beslemek

Bir isletme site için gelistirme içerikli yarisidir online alisveris istediginizi belirleme ve saglamak için en iyi yolu belirlemektir. Arastirmalar insanlarin çok farkli geleneksel baski yapmak daha web sayfalarini “okumak” göstermektedir. Bunun yerine yerine göz, ya da ne istediklerini bulana kadar linklere tiklayarak sayfalari çevirmek geleneksel yöntemde okuma. Insanlar herhangi bir sayfada çok fazla zaman yapmayiz beri en iyi kural basit tutmaktir.

Bir sonraki satin alma için web arama insanlar aceleyle oyalama bir devlet genellikle. Onlar kahraman size ilk etapta sikilan çikip motive kim oldugunu baslamis, ya da var neden, sizin hayat hikayesi anlatan güzel yazilmis nesir bir düzine sayfalari okumak için ruh degildir. Ne alisveris olasilikla düsünce olan sudur:

“Gerçekten tüm bu okumak için zaman yok. Benim ögle tatilinde duyuyorum. Ben on dakika içinde masamda geri olmak zorunda ve ben yine Web’de sörf gerekiyordu degilim.”

“Neden bu sayfayi yüklemek için bu kadar uzun sürüyor?! Bu beklemek için zamanimiz yok. Ben disari geri ve gördüm diger linke tiklayin düsünüyorum.”

Herkes Sen ve ne kim oldugunu bulmak için sabirsizlaniyorum yapmayin! Eger birincil sorulara cevap on saniye veya daha az hatirliyorum:

• Sen de kimsin?
• ana mesaj nedir?
• Bana ne teklif var mi?
• Neden, güvendiginiz size dikkat, sitenizin geri kalanini kesfetmek gerekir? …

Bu Web sayfalari söz konusu oldugunda, bu ön ilk önce en önemli unsurlari koymak öder: size farkli ne kadar, ne sunuyoruz,, ve ne kadar maliyeti ve nasil temasa geçilebilir kim. Hatta sitenizin ilk sayfada envanter her öge uygun çalismayin. Hatta muhtemelen istemem eger. Sadece sayfanin yavas yüklenmesine sebep kalmaz, ayni zamanda bulmak zor seyler yapmak darmadagin görünüyor. Benim önceki makalede belirtildigi gibi fikri basit tutmaktir. Size birkaç küçük sayfalarina büyük bir sayfa kirmak olsa bile “kat yukarida” her seyi yerlestirmek için Web sayfalarini tasarlama mümkünse is yerinde ise. Ben çalistigini söylerken bu konuda benim sözüme. Daha küçük sayfalari müsteri kullanim için degil, ayni zamanda arama motorlarinda daha iyi siralamasi için sadece daha iyi. Daha sonra baska bir makalede bu konu hakkinda daha fazla kapsayacak sekilde söz veriyorum.

onlara tiklayin istiyorum yapmak

Okunmasi kolay ve açik bir yerde baglanti yapmak. Ana sayfanizin üst kisminda baglantilar satiri yerlestirerek, her sitenizin önemli bir parçasi isaret harika bir fikir. Ben de de benim sayfalarin sol tarafinda biraz farkli açiklayici kelimeler kullanarak ayni baglantilari koymak. Çok iyi yapar tek bir sitede EverydayHealthMatters.com oldugunu. Onlar sorunsuz görsel olarak çekici bir hizli yükleme tüm kritik sayfa ögeleri, biçim gezinmek kolay dahil etmislerdir. Ben bahsediyorum ne bir fikir almak için onlari kontrol.

Sitelerinizi baglantilar bir dizi Sayfanin en üst kismina yakin ana konu yerlestirerek bir diger avantaji da daha iyi arama motorlarinda sirada olma sansinizi artirir oldugunu. Anahtar kelimelerin daha size sonuçlari olabilir daha iyi bu baglantilari içine çalisabilirsiniz.

Ben tartismak istediginiz son sey sitenizin arama yapmak için olmadigini belirlemektir. Bir arama kutusu bir Web sayfasinda içerik eklemek için harika bir yoldur. Bir arama kutusu “Go” ve bir komut dosyasi terimleri içeren herhangi bir dosya için site içeriginin dizin kontrol tiklayarak, bir ziyaretçi bir kelime veya kelime girmek için izin veren basit bir metin giris alanidir. Komut dosyasi daha sonra tarayici penceresinde sonuçlari görüntüler.

Hangi noktada sitenizi arama yapabilirim? Sitenizin içerigi sadece on sayfa varsa bu mantikli degil. Aradiginiz gerektirecek kadar içerik veya ürün yok sadece arama ekleyin. Benim kisisel ölçüm çubugu ben yönetmek için yüzden fazla ürün yok durumdur. Bu size gerçekten ve size isleyebilir ne düsündügünü. Ben rutin 5 üzerinde çalismak için – 10 site benim zaman sinirlidir. Eger tek bir sitede için çabalarini sinirlandirmak için gidiyoruz o zaman belki de birkaç yüz ögeleri yönetebilirsiniz. Arama fonksiyonu genellikle bilgisayar programlama bilgisine, hem de bir komut dosyasi gerçeklestirebilirsiniz arayabilirsiniz böylece bir web sitesinde belgelerin bir dizin derlemek için biriyle birisi gerektirdigini unutmayin.

Ben iyi içerik önemi üzerinde çok durmak olamaz. Sadece onlar yutabilir yönetilebilir sokmasi ziyaretçilere sunmak ve hizli bir sekilde sindirmek unutmayin. Sürekli bu yapin ve çevrimiçi basari sansinizi büyük ölçüde artacaktir.