bir Tiffany ve isbirligi düsünün. kopya

Adi Tiffany ve Co glamour nihai çagristiriyor. Kim taki bir parça bu ünlü kuyumcu istemez ki? Bunu göze alamaz olanlar için, neden bir kopya satin degil mi?

Bir kopya Tiffany and Co yüzük, kolye ya da bilezik yüksek maliyet ödemeden bir diva gibi bakmak için harika bir yoldur. Çogaltma taki çok uygun ve tam olarak orijinal gibi görünüyor. Birçok çogaltma adet toptan taki saticilari ile elde edilebilir.

Bu arka sokaklarinda bunlari satan siper kapli shysters görüntüleri çagirir çünkü bazi insanlar uzak çogaltma taki utangaç. Bu sekilde olmak zorunda degildir. Inanilmaz orijinalleri gibi yüksek kaliteli kopyalari satan birçok sirket bulunmaktadir. Burada yüksek kaliteli Tiffany ve Sirket çogaltma anlatmak için nasil.

1. “T & Co” mi açikça parçasi üzerinde görülen isaretleme? Üzerine oyulmus ya da sadece üzerinde izlenir. Karakterleri açik ya da bulanik mi? Harfleri dizilmis ya da çarpik vardir?
2. Parça inceleyin. Bu 925 ayar gümüs yapilmistir? Dayanikli bir duygu? Gümüs kolayca kararmaz mi?
3. Üzerinde parça deneyin? Rahat bir duygu? Cilt sifirdan bir çikintilar var mi? Toka çalisir mi? Birçok wearings araciligiyla yapacak gibi hissediyorum mu?
4. Satici saygin mi? Yeterli iade ve degisim politikasi var mi?
5. Parça bir hediye olarak verilecek ise, orada mevcut çekici ambalaj mi?

Tiffany ve Co uzun güzel taki ünlü bir müteahhit olmustur. Tabii ki, bu Truman Capote ve basrollerini Audrey Hepburn tarafindan roman dayanan “, Tiffany’de Kahvalti” filmi ile en büyük ün kazandi. Filmde, Holly Golightly, Audrey canlandirdigi sert parti karakter, Danimarkali bir yemek ve o hayatta ince seyleri göze olabilir zaman gün hayal, Tiffany ve Co pencereden bakan tarafindan uzun gece sona erecekti.

Bu gün ve yas, Holly Golightly hayal olmazdi. O basit ve kolay o en çok sevdigi parça bir taklit satin alabilirsiniz. Yüksek kaliteli çogaltma taki çogu insanin fiyat araligi içinde iyi.

Gerçekten taki sevenler için, çogaltma adet toptan fiyatla satin alinabilir. Bu da düsük çogaltma taki oranlari için hak kazanmak için, bir belirli bir tutari ulasmak için parçalari daha çok sayida satin almak zorunda kalacak. Bu parçalar birçok sekilde kullanilabilir: bir taki koleksiyonu baslangici olabilir. Onlar degerli hediye olarak verilebilir. Ya da ayni zamanda yüksek kaliteli taki ve uygun fiyatlarla zevk baskalarina satilabilir.

Bu saygin diler çogaltma taki satin almak için önemlidir. En iyi üne sahiptir kim oldugunu bulmak için bir ürün yorumu ve tüketici inceleme web sitelerindeki okuyun. Online arama ise, sirketin müsteri hizmetleri hakkinda bilgi edinmek için müsteri referanslari okuyun. Müsteri hizmetleri departmani hizli ve net bir sekilde tüm soru ve endiseleri cevap gerekir.

Bugün bir pencereden bu konuda hayal yerine Tiffany and Co taki görünümünü elde etmek mümkündür. Audrey eksik ne bugün ögrenin.