çevrimiçi e-ticaret basari için üç adim

Zor bir sürü is olacak için e-ticaret sitesi satmak için almak, ama ders zor yoldan ögrenmek zorunda degilsiniz. Bu yazida bir çok yumusak e-ticaret basari için yol yapacak birkaç önemli isaretçiler hakkinda konusacagim.

1. alisveris bulmak olan

Yaygin arama motoru optimizasyonu olarak adlandirilan arama motoru pazarlama ve yerlestirme bir sonraki e-ticaret sitesi kurmak önce umarim düsünülmelidir bir ithalat faktördür. Arama motoru pazarlama basarili uygulama kazandi trafikte büyük ödülleri yol açabilir, ve umarim alisveris sepetleri teslim ediliyor.

Web sitenizin iyi arama motorlarinda yer almak için yapabileceginiz birçok sey var. Web sitenize gelen olan baglantilarin miktar ve kalitesi ile ilgili birçok arama motorlari yüksek bir deger. Bu e-ticaret sitesi için önemli olacaktir. Eger ana kategori sayfalari ve ürün sayfalari dogrudan çok baglanti isteyeceksiniz.

Birçok alisveris sepeti uygulamalari potansiyel düzgün endeksli olmaktan sayfalari engel olabilir soru isaretleri ve özel karakterler ile web adresleri. Bu php ve asp gibi dinamik programlama dili bir tür kullanan siteleri için yaygindir. Site sahipleri. Html dosya uzantilari ile, onlar statik adresler istediginiz kendi web master için vurgulamak için önemlidir.

Sayfalariniza anahtar kelimeler ve meta etiketleri ekleme sadece bu özel kelimeleri sitenizde bulunan bu arama motorlarina önem katacak, ve bu tip içerik arayan sitenize insanlari basvurmalidir. Eger sayfalari herhangi bir arama motoru tarafindan kolayca okunabilir olacaktir emin olmak için yapabileceginiz sey, XHTML kullandigi emin olmaktir.

2. güçlü bir sunum yapma

Sitenize ziyaretçi almak sadece bir parçasidir biridir. Onlar hala kendi alisveris sepeti bir sey ekleme ve kontrol, ya da sunuyoruz bir haber bülteni için kayit olup olmadigini, onlari istediginiz harekete geçmeliyiz. Bir göz hos web sitesi ile web sitesi ziyaretçi sunuyoruz eger bunlari almak istiyorum ne olursa olsun eylem gerçeklestirilebilir, bu temiz ve iyi ortaya koydu.

Muhtemelen o web sanat göz alici bir parça halinde büyük fikirler hayata yardimci olabilir, böylece sitenizde bir grafik sanatçisi is yapmak isteyecektir. Sitenizin ve genel görünümünü profesyonellik bir memnun müsteri haline web ziyaretçinin karar faktör olabilir. Ziyaretçilerin rahat onlari koyacagiz gerekli güven faktörlerin bulabilirsiniz emin olun.

Güven faktörler görünür bir SSL grafik, destek veya müsteri hizmetleri departmani için bir baglanti gibi seyler olabilir. Onlar ihtiyaç halinde yardim alabilirsiniz biliyorsaniz sitenizin ziyaretçileri daha rahat hissedeceksiniz.

3. sadece dogru ürünleri olan

Birçok kisi sadece satmak için ögeleri sinirli bir stok var. Size de ürün pazari önemlidir ve müsteri için deger katan bir sekilde onlari sahiptir. Yüzlerce hatta binlerce ürün varsa, o zaman, kolayca göz göz atmak için ürün için kategori ve alt kategoriler olusturmak önemlidir.

Sitenizde bir arama olmasi sadece potansiyel web alisveris deneyimi artiracaktir. Onlara daha hizli ne gerek olsun yardimci olmak. Ziyaretçinin daha hizli onlarin arabalari içine ürünlerini almak yardimci sadece daha fazla kontrolleri ve keyifli bir alisveris deneyimi çevirebilirsiniz.

Size bagli bir site var, ya da bir Amazon Associate iseniz, harika bir ürün sunan yapmak için harika bir konumda bulunmaktadir. Amazon bir Wal-mart, Home Depot, Bed Bath n magaza daha ötesinde ve hatta bulmak her seyi sunuyor, çünkü, sans size sundugu ürünlerin dogru karisimi bulacaksiniz vardir. Amazon sattiklari ürünler komisyon olun. Girisimci için, bu sizin bilgisayar masasi ve konforunda bunu, ve siteniz sizin için 24 x 7 çalistigini disinda, uzun satis komisyonlari yapmak bütün gün bir magazada ayakta gibi olabilir.

Oyun içine bu öneriler tüm alarak bir aferin alisveris sitesi bir Örnegin, www.livewebshop.com üzerinden web tarayicinizi isaret etmelidir. Bu site çok Google listelenen sayfalarin motoru dostu olan binlerce arama edilir. Aslinda her bir kategori için degistirmek güzel grafik basliklari ile ziyaretçi için güçlü bir sunum yapar. Son olarak, bu sitesi Amazon sundugu süper alisveris merkezi sunan her sey düsünülebilir. Bu site düzenlendigi sekilde inanilmaz. Bazi noktalar için sitesini ziyaret edin. Ben bu yazida mevcut alisveris siteleri kurma veya iyilestirmede ilgilenen herkese yararli olacagini umuyoruz.

Ben e-ticaret bazi önemli hususlar için gözlerini açtim umuyoruz. Internet perakende ödüllendirici ve heyecan verici bir girisim olabilir. Odak kaybetmek ve her zaman müsteri, bakis en önemli nokta gözünde sitenizi görüntülemek emin olmak için emin olun.