E-ticaret çözümü alisveris sepeti veya web magazasi

Kendi online magaza açarak planliyorsaniz, size isiniz için en iyi online magaza olusturucu seçebilirsiniz böylece, e-ticaret ile ilgili tüm bilgi emin olmalisiniz. Eger erken yapmak istedigim bir büyük bir karar size online magaza bir alisveris sepeti sadece olusur isteyip, ya da isterseniz online magaza her sayfada kullanilabilir sepeti islevleri alisveris ile, tüm site olmak. En seçenekleri bakalim.

e-ticaret seçenegi bir: tam bir online magaza

Bu ayri içerik yönetim yazilimi satin alma sorun kaydetmek ve sonra geçerli site ile entegre çünkü, tamamen entegre e-ticaret yetenekleri ile, sizin için tam bir online magaza olusturan bir yazilim, yeni web siteleri için en iyi tartismasiz.

Burada sadece ekli bir CMS olan geleneksel bir web sitesi ile yapamazsiniz tamamen e-ticaret özellikli web magazasi ile yapabileceginiz bazi seyler var:

• Bir Sepete sey eklemek kullanicilara seçilen ögelerin bir “alisveris sepeti” listesini göster, sonra sitenizin gezmeye devam. Çalismalar kullanicilar her zaman önlerinde kendi alisveris sepeti içerigini görebilirsiniz kullanicilarin Sepete sey eklemek ve daha sonra siteye göz atarken unutun hangi “alisveris sepeti terk,”, büyük ölçüde azaltilmis oldugunu göstermistir.

• alisveris sepeti envanter dinamik bir seçime göre dönen, her gün ana sayfanizda farkli bir ürün Özellik.

• Otomatik olarak o sayfadaki kodu güncellemeden site sizin bir ilgili sayfaya göz kullanicilara yepyeni bir ürünü tavsiye.

• Bir önceki ziyaretimde bir alisveris sepetine eklenir ama satin almadiysaniz bir ögenin Ana sayfaniza ziyaretçiler dönen hatirlatin.

• Bir digerine tasarim degisiklikleri kopyalamak zorunda kalmadan tek bir arayüz gelen düzenli sayfalari ve alisveris sepeti sayfalari, hem de dahil olmak üzere tüm web sitenizin görünüm ve his, yönet.

• Bu stok artik zaman otomatik olarak sitenizin düzenli sayfalarinda özellikli bir ürün çikarmak.

• Ana ya da diger alisveris-cart sayfalarinda envanter en son eklemeler güncellestirilmis bir listesini göster.

Kullanicilarin dinamik web magazasindan üretilen yeni ürün e-posta duyurulari, almak için • bir kayit formu görüntüler.

e-ticaret seçenegi iki: ayri alisveris sepeti

Zaten bir web siteniz varsa, yeni bir web magazasi sisteme her sey transfer zor olabilir. Bu alisveris sepeti eklenti basit ile e-ticaret içine akin baslamak isteyebilirsiniz.

Ama gelecek için olanaklari siniri yok. Hala simdi tam özellikli bir web magazasi istihdam ve sadece sadece alisveris sepeti islevlerini kullanabilirsiniz. Sadece var olan bir etki dizin veya alt etki alani göstermek için online magaza kurmak, ya da off-site tamamen ev sahibi. Daha sonra mevcut sitesinden web magazasi bireysel ürün sayfalara baglanti.

Kullanicilar alisveris sepeti aslinda bu sayfalarina bakin ve birçok web magazasi yazilim paketleri içinde, sadece her olusturulmasini bu sayfalari devre disi birakabilirsiniz asla sayfasi-Onlar kendi ile tam özellikli bir sitedir bilmek zorunda kalmazsiniz.

Sonuçta, web üzerinde magaza genisletmek için daha büyük bir bina satin almak zorunda degilsiniz. Neden daha az tam özellikli yazilim ile büyüme siniri? Is ile büyüyecek e-ticaret yazilimi seçmek, ve bunu yapmak gibi magaza kadar büyük büyüyebilir.