E-ticaret ilk izlenim

E-Ticaret açilis sayfalari ön kapi gibidir …, dostu kolay erisilebilir ve girmek için ziyaretçi davet. Yani, siber ziyaretçi açilis sayfasi algilamak istiyorum nasil. Eger E-Ticaret sitesi ürün ve / veya hizmet satan, ve bir göz atin için okuyucu davet eden bir açilis sayfasi olmasi gerekir. Bunu mümkün oldugunca samimi ve davetkar olarak yapmak için ön kapi insa olarak düsünebilirsiniz bazi ipuçlari vardir.

Sizin iyi yerlestirilmis reklami ziyaretçi tikladiginda, o açilis sayfasi, ön kapi girer. Onun / gözlerini kat üzerindeki alana ve ekranin sol üst tarafinda hemen gidin. Eger ziyaretçiler ilk görmek istediginiz bilgileri orada koyun. Basliklari bu pop yazin. Kabartmak eklemeyin, ziyaretçi hakkinda ne biliyor emin olun. Mesajiniz okuyucuya açik olmalidir, ve bu ürün veya hizmetin degerini tanimlamak gerekir. Resimleri her zaman kelimelerden daha (ve sik sik daha etkin) yüksek sesle konusmak unutmayin.

Basitlestirin, basitlestirin, basitlestirin. Sayfanizda içerigi kolayca takip ediyor bu nedenle düzenlenmesi gerekir. Sütunlar ziyaretçilerin sayfalarini taramak yardimci olur ve arama motorlari sizin kim oldugunuzu belirlemek yardimci olur. Ancak arastirmalar tek bir sütun bir sayfada birden çok sütun daha fazla dönüsüm üretir göstermektedir. Sayfanizin bilesimi bir göz atin ve mümkünse hiç degilse sütunlari en aza indirmek. Okumak ve anlamak için kopyalama kolay tutun. Ziyaretçi takip etmek zor bir dil bir bataklik zorla okumak için varsa, / ona kaybedersiniz.

Eger birkaç sayfa tiklama bir dizi bir satin alma islemini tamamlamak için gerekiyorsa Ayrica ziyaretçi kaybedersiniz. Ben bir öge satin almak ve uzun ya da sinir bozucu süreci bulmaya çalisan bir magazada degilim, ben birakin ve baska bir yere gitmek olasiligi var. Bir satin alma yapmak için çalisirken meydan katlanmak zorunda ticaret dünyasinda çok fazla seçenek vardir. Mümkün olan en kolay ürün veya hizmet satin alma yapmaya çalisin, tercihen, açilis sayfasinda tek bir tiklama bir satin alma islemini tamamlamak için sayfanin için müsteri almalisiniz. Hiçbir e-Ticaret sitesi% 100 TO ulasir. Eger sürecini kolaylastirmak Ama senin artacaktir.

Son olarak, bu marka tesvik hatirlamak önemlidir. Bazi ipuçlari da belirli bir site için bireysel gerekir. Eger daha az güçlü bir yaklasim tercih edilir belirlemek eger enerji dolu bir sayfa istemezsiniz. Bir sinirli hissetmek istiyorsaniz Ayni sekilde, sakin ve pastoral sayfa olusturmayin. Sizin markaniz sayfanizin sesi ile uyumlu olmasi gerekir, her ziyaretçi için maksimum temyiz için diger tamamlayici gerekiyor.

Eger açilis sayfasi olustururken aklinizda ‘ön kapi’ kavrami tutarsaniz, ziyaretçiler için sansinizi müsteri artiracaktir olmak.