e-ticaret web sitesinde dolandiriciligi önlemek için nasil

Neden tüketicilerin alisveris online korkuyorsun?

Bunun nedeni hile. Bugün online para kazanmak çok kolay ve internet üzerinde pek çok olanak bulunmaktadir. Ancak, internet üzerinde günümüzde büyük bir sorun E-ticaret sitesi sahibinin yüzü sahtekarliktir. Bunlari e-ticaret sitesi yüzde 100 güvenli ve tamamen korunmaktadir saglamak hassas bilgileri olduguna dair bazi kanitlar sunmak sürece Tüketiciler her zaman, e-ticaret sitesinden alisveris yapmak için tereddüt edecektir. Neyse ki, dolandiriciliga karsi E-ticaret sitesi önlemek için alinabilecek koruyucu eylem vardir.

sahtekarlik algilama hizmet

Sahtecilik Tespit adli bir hizmeti aslinda bireysel giren kredi karti bilgilerini bu kartin sahibi gerçek oldugunu dogrulamak için yardimci olur. Yararli olsa da, bu tür hizmet tamamen dolandiricilik riskini ortadan kaldirmaz. Nasil çalistigini görelim.

Sahtekarlik algilama hizmet adresini dogrulamak için tüketici sorar ve kredi karti veren kurulus ile bir dosya ne ile karsilastirir. Bu adresiyle eslesen, müsteri satin alma ile devam etmek için izin verilir. Degil mi eger, bir satin alma yapmak için haklari engellenecektir. Çok sayida konut adresleri online olarak bulunabilir basit gerçegi için, kararli bir dolandirici bu mekanizma atlamak mümkün olabilir. Bu hizmet hala dolandiricilik riskler azalacak gibi mükemmel bir seçenektir.

kredi karti dogrulama kodlari (aka ccv)

Kredi karti dogrulama kodu bir kredi karti arkasinda bulunan üç önemli sayilardir. Sen bu numaralari eklemek gerektiginde sitenizde bir müsteri dükkanlar. Web dolandiricilik yere birisi için için, en çok kredi karti numaralari ve kredi karti da kazanir. Sitenizde düzeni bu tür uygulayarak, kredi karti numaralari genellikle gerçek karti yerine çalinan baslica nedeni, önemli ölçüde dolandiricilik riskleri azaltabilirsiniz. Bu insanlar genellikle kendi karti eksik oldugunu fark ve herhangi bir zarar yapilmadan önce iptal nedeniyle olusan daha az olsa kesinlikle, bir kredi karti, çalinti ve çevrimiçi ürünleri satin almak için kullanilabilir.

site tasarimi

Bir sahtekarlik algilama hizmet çok etkili olabilir, bu mekanizma her zaman dolandiricilik faaliyetlerinin olasiligi sinirlar kusursuz bir web sitesi tasarimi ile eslestirilmis olmalidir. E-ticaret sitesi betik dilleri ve hackerlar defetmek ve is bütünlügünü korumak için programlarin son sürümleri ile dizayn edilmelidir. Emin dolandiricilik meydana gelmiyor yapmak için ekstra para ödemek zorunda kalabilirsiniz, ama iyi uzun vadede buna deger. Güvenli bir site olan belki de online is en önemli yönü olan, tasarruf ve müsterilerinize koruyacaktir.

Kendi E-ticaret web sitesi olusturmak önce, internet dolandiricilik tehlikeleri hakkinda oldukça iyi bir bilgiye sahip emin olun. Bu bilgi olmasi, internet dolandiricilik web sitenize ve tüketicilerin önlemek için daha iyi yollar bulmak için yardimci olacaktir. Sahtekarlik günlük online ama ne olusur, ne de müsterileriniz bir kurban olmak zorunda.