ebay liste ipuçlari

Ister inanin ister inanmayin, eBay Store basarili veya basarisiz kaydinizi uygulamalari dogru asagi gelir. Satilik ögeleri listesi sikici is gibi görünüyor, ancak zaman almalidir ve satis potansiyelini maksimize etmek dogru yaparim. Bu stratejileri kullanarak, eBay Müzayede ve daha fazla satis ve daha yüksek biten teklifleri kazanmak için potansiyeli daha genis bir kitleye almak mümkün olacak!

Yazim varyasyonlari için birden fazla ihale düsünün – Eger satis için ayni ögelerin birden fazla miktarda varsa, basliginda ürünün farkli yazim varyasyonlari ile iki veya daha fazla listeleri hazir bulundurun. Örnegin ya “tisörtleri” veya “t-shirt” satis olabilir.

Kitabiniz sadece anahtar kelimeler ekleyin – “DIKKAT” veya “WOW” gibi kelimeleri ekleyerek uzay atik asla. Bu terimleri ve sizin için bir arama sadece yer yerine degerli arama öbekleri kadar kullaniyorsunuz. Sadece büyük arama anahtar kelime öbekleri kullanarak baslik tutmak emin olun.

Bir çok kisi açiklamasina göre ara çok çok siz de açiklamasinda anahtar kelime öbekleri tekrar edin – açiklamasinda anahtar kelimeler ekleyin. Ancak rastgele kelime sadece bir demet ayni kefeye kolayca okunabilir degil yapmak.

Sizin açiklamasinda birçok ayrinti dahil – Insanlar sizin satilik tam olarak ne oldugunu bilmek istiyorum. Sadece emin olmak için “çok fazla” bilgi dahil, aksi takdirde potansiyel bir teklif kaybedebilirsiniz! Hatta boyutlari, watt, renk, ve gibi ayrintilari gibi seyler çok önemlidir! Saticiya soru sormak zorunda tarafindan asagi takip yapmayin, onlara çok sinir bozucu.

Bir paragraf içine yumru onlarin metnin tüm paragraflar kirmak ve daha okunabilir hale kisi% 30 daha az satis Listers – HTML veya bir HTML editörü kullanmayi ögrenin. Ayrica tüm büyük harf kullanmaktan kaçinin ve sadece tüm göz etrafinda kolaylastirir.

Bir arkadas olarak potansiyel teklif konusun – Bu insanlar tamamen yabanci bir öge üzerinde teklif. Bir arkadasinizla sohbet sanki konusmak, açiklamasinda “is konusmak” ile konusma. Bu güven kurar.

Yüklemesi çok uzun liste alir çok sey ile denize gitmeyin, ancak bazi renk ve grafik ekleme kaydinizi gelistirmek ve daha çekici hale getirecek – renk ve grafik ekleyin.

Bu çok basit teknikleri kullanarak, daha iyi bir eBay açik artirma olacak. Sen, daha teklifleri almak böylece satis yüksek sürüs ve eBay Ihalesi Is basari daha yüksek bir sans olacaktir!