Groupon satin alma web sitelerinin temel anlamak – internet üzerinden en son trend

Grup Satin yeni bir kavram degildir. Bu toptan fiyat ve perakende olanlar arasinda marji çok sey var oldugu açiktir. Online satin alma artan trendi ile, Contus gibi birkaç kisi internet üzerinden grup satin alma tesvik yeni bir fikir ile geldi.

Nasil çalistigini görmek: eylem grup satin alma

Temel olarak, Contus Groupon Clone posta listesi büyük bir veritabanina sahiptir. Sirketin deger içeren veritabani ile sayilir. Yandan bu posta listesi ile, Contus Eger sehir veya müsterilerinize yerin Günlük teklif günlük e-posta gönderecegiz. Bu restoranlara, spa aktiviteleri, spor aktiviteleri ve fitness sinema ve perakende satis magazalari ve diger eglence araçlari arasinda olabilir.

Ancak, is yararina ek bir nokta vardir. Bu teklif aktif ya da insanlarin en az sayida teklif satin almak için katilmak sadece onu gidikliyor olabilir. Örnegin ki:

New York’ta bir Spa gerçek degeri 125 $ oldugu sadece 49 $ fiyat atmak bir için özel bir Spa & Yüz Bakimi sunuyor ki. Bu bosuna bir çok kazançli bir teklif, ama aktif / teklif canli yapmak için gereken insanlarin en az sayida 100’dür. 100 kisi bu teklifi satin almak için kabul etmesi durumunda tüm müsterilerine baska teklif geçersiz olur, yararlanmis olacak.

Grup satin alma kavrami resmin içine giriyor Yani, burada. Gerçekten mutlaka arkadaslariniz ve aileniz daire üye olmak için neden olur ve böylece viral pazarlama dolayli bir destek alacak daha teklif, seviyorsaniz. Insanlar bu teklifi kamuoyuna ve katilmadan daha fazla insan ile sirayla, sayi kolayca 100 isareti ulasir almak için sosyal ag sitelerinin yardim alacak.

Teklif ve 10 bosuna hazir sadece 90 kisi vardir Simdi, eger hala ayni için kisa. Teklif süresi ve en az 100 kisinin devrilme noktasi ulasmadi gibi o zaman devre disi birakilir. Bir basari olur hiç o Groupon teklif sunulmasi 100 kisi için bir kupon kodu postalar.

Grup satin alma sitelerinin yararlari:

Grup satin alma siteleri anlasma is evlerin veren ile bölme onun tarafindan para kazanmak. Bu anlasma basina% 30-40 arasinda degisir ve bugünkü üyelik seviyesi ile disari gönderir her anlasma için 40000 dolar civarinda gelir. Sadece posta listesini yönetiyor için kötü bir gelir degil!

Grup satin alma yeri olarak daha fazla konsantre oldugu için, onunla bagli büyük firsatlar vardir. Avrupa, Latin, Çin gibi dünyanin farkli bölgelerinde – çesitli Groupon Klonlar web Grup Alis bir New Era firsati kapmak için geliyor. Siz de bu yaklasan pazarlama trendin bir parçasi olmak ve sonraki seviyeye satis alabilir.