online olarak kolayca is etkin bir sekilde yönetmek için nasil

Bagli kurulus pazarlama kullanan internet isletmelerin sahipleri mücadele için, karsilasilan en büyük sorun genellikle is farkli yönlerini yönetiyor. Bu izleme ödemeler, ürün stok yapiyor satis raporlari olusturma ve temelde, tüm is sorunsuz çalistigindan emin yapma, bagli performans izleme, alinan içerebilir. Eger sorununuz için bir all-in-one bir çözüm varsa dikkat çekmek için tüm bunlari ile, yardimci olacaktir. Bu durumda, bagli bir pazarlama agi portali daha kolay is yönetme neden olabilir. Ama bagli kurulus pazarlama agi portali asagidaki özelliklere sahiptir emin olun:

farkli ödeme yöntemlerini kabul
Daha fazla kolaylik ile müsterilerine sunmak için, size farkli ödeme yöntemlerini kabul edebilirsiniz emin olmalisiniz. Bu bir yana kredi karti ödemelerinden, siz de, Google Checkout, Authorize.net ve Worldpay olarak dogrudan ödeme yoluyla ödeme ag geçitleri almak olarak PayPal ve Moneybookers kabul etmek gerekir demektir.

Birden fazla ticari hesaplar ele
Birden fazla ödeme yöntemleri sunan ek olarak, bagli kurulus pazarlama agi portali kolayca tüm ticari hesaplarini yönetmek için izin vermelidir. Bu satis ayrintilarini görmek ve ayni zamanda tüm islemleri kontrol etmenizi saglayan kullanici dostu arayüzü ile mümkündür. Bagli bir pazarlama agi portali olmasi da bütünüyle isinizin performansini görmek için izin verebilirsiniz.

satis sayfasi yigilmayi en aza indirmek
Ürün ‘satis sayfalari daha fazla müsteri dostu hale getirmek için, ödeme yöntemleri sayisini azaltarak de-yigilmayi için bir çaba gerekir. Bu kesinlikle bir daha profesyonel görünümlü satis sayfasi yaratacak ve müsterileriniz için karisiklik en aza indirecektir. Bunun yaninda, ayni zamanda size satis sayfasinda ödeme dügmeleri ekliyoruz zaman kazanmak mümkün olacak. Sadece bir tane eklemek için ve tüm PayPal ödemeleri, Moneybookers, ödeme ag geçitleri ve hatta dogrudan alacaksiniz var!

bagli kurulus pazarlama ile satislari artirmak
Bagli bir pazarlama agi portali ile, bagli aglari insa zevk mümkün olacak. Ayrica bu bagli kendi web sitesinde ödeme dügmeleri yerlestirmek ve ticari hesaplari için bu ödemeler dogrudan izin verdiginden emin olun. Bu sekilde, satis sayfasi yani tek üretim satis ancak bagli ‘siteleri degildir. Sizin bagli, tabii ki, her basarili satis islemi için komisyon keyfine varacaksiniz.

izleme sistemi sunan
Oldukça kolay yani parça satis olarak bagli kurulus performansini izlemek mümkün olup olmadigini tüm bunlari devam ile, bu yardimci olacaktir. Bu sizin is ne kadar iyi belirleyebilirsiniz anlamina gelir. Bunun yaninda, bir izleme sistemi olan isinizi degerlendirmek ve gelistirmek için yollar aramak için bir yol saglayacaktir!

Birçok bagli kurulus pazarlama agi portallari olmasina ragmen, sadece bu Click2Sell.EU gibi güvenilir saglayicilar güvenmelidir. Sadece, kayit pazari içinde ögeler eklemek, web sitenizde ödeme dügmeleri koymak ve kar uçmak görmek gerekir. Mutlaka onlarin birçok yararlari keyfine varacaksiniz!