online satis artmasi

Bu yazida size online satislari artirmak için yardimci olabilecek bazi basit degisiklikler sunacak.

Baslik ve açiklama
Basligin veya ana bilgi arasinda basit bir degisiklik, büyük bir artis üretebilir. Baslik ve açiklama okuyucu merakli hale getirmek ve onu bir müsteri yapmak için, ürünün faydalari odaklanmak gerekir. Bu iletisimi daha etkin hale getirmek için müsteri dogrudan ele almalidir.

Arka plan rengi
Bu satis artirabilir basit bir degisimdir. En uygun rengi de, gri siyah ve beyaz koyu mavi, ama. Farkli kategorilerde farkli tepki, çünkü müsteri hedef kategori üzerine odaklanmalidir.

Ses pazarlama
Sayfaniza bir ses bileseni ekleme artirabilir. Ses dosyalari iletisimi daha kisisel yapmak ve güvenilirligini artirmak.

Pop-up çikmak
Bu bilgi toplamak için çok güçlü bir araçtir. Bu o çiktiktan sonra sitenize ziyaretçi dönüs yapmak için çok iyi bir yoldur.

Yazi tipi rengi
Renkler online pazarlama çok önemli bir role sahiptir. Sen fayans ve açiklamalarinda kirmizi bir yazi tipi kullanilarak dönüsüm oranini artirabilir. Sari yazi ile altini çizen çok güçlü bir etkisi vardir. Kadar, önemli düsünün ne alti çizili, kalin ve italik kullanin. Tüm internet okuyucularin sayfalari okurken tarama kullanin.

Komut dügmesinden metin
Sadece bir komut dügmesi var ve bu sayfanin sonunda yer almaktadir Eger bir sorun olabilir. Komut dügmesi ile ilgili bir kirmizi çizgi yuvarlak koymak gerekir. Bu satis çift bu basit eylemlerden biri olabilir.

Haber / Otomatik cevap
Ne yazik ki sitenizden tüm ziyaretçiler satin almaya hazir. Basari için, potansiyel müsterileri ile iletisim halinde kalici olmak zorunda. Bunun için onlari bilgilendirmek için e-posta adreslerini almak mümkündür her seyi yapmak gerekir.

Ürün,
Bir ürün bir sayfada sunuldugunda tüm olasi bilgiler ile üzerine dikkatini tutmaya çalisin. Eger ürün ve ziyaretçilerin dikkatini dagitmak diger bilgileri sunmak ve onu karistirmayin ayni sayfada ise. Müsteri ve ürün odakliligiyla yüksek bir düzeyde olmasi gerekir.

Web etkilesimi
Sizin itiraflar ürün hakkinda sitede yayinlayarak, satis artirabilir. Güvenilirlik internette çok önemlidir ve memnun müsteri beyanlari ile kisisel iletisim alabilirsiniz. Riske ve sizinle is yapilan insanlarin memnun ne zaman, onlardan çok güçlü bir güven edinin. Müsteri görüsleri pazarlama planina dahil edilmelidir.

Garanti
Ürünlerin garanti çok önemli bir yönüdür. Güçlü bir teminat, zaman büyük bir süre, sen sattiginiz ürünleri çok emin oldugunu göstermektedir. Uzun garanti süresi olan, daha az döner olacaktir. Ilk kez satin Müsteri, siparisin degeri daha önemlidir.

resimleri
Size online ne satiyoruz önemli degil, sen ürünlerin resimleri kullanarak satis artirabilir. Bu sekilde resmin tipi küçük bir degisiklik satis artirabilir. 3D resimler kullanirsaniz otomatik olarak ziyaret edilen sayfalarin sayisi artacaktir. Ayrica bir ziyaretçi sitenize artar ve o sitenizde büyük harcadigi daha fazla zaman harcadigi zaman ona bir sey satmak için olasiligidir.

ikramiye
Internetten satin aliyor halklar bir avantaj ariyoruz. Bu ikramiye bir sistem kullanarak satis artirabilir. Bir ürün bir bonus siparis ve aldigi olacak Eger bir siparis ürün olarak kabul edebilirsiniz. Bir emir ihtiyacini düstü için müsteri yapar kelime “kadar imkânindan” kullanma. Bu ifadeler agresif degil, normal olarak kullanilirsa onlar muhtesem bir sekilde satis artirabilir.