Bir ebiz baslamadan önce bilmeniz gereken 4 sey

Bir Müzayede Genius’un Tavsiye

Ünlü eBiz yazar Sidney Johnson simdi ünlü Müzayede Genius ders (http://AuctionGenius.com) kendi e-is yaratmak isteyen yardim insanlara yaratti. O online perakende sektörü ögrenmek isteyen herkes için bazi önemli ipuçlari paylasiyor:

ucu küçük 1-baslar.

Johnson’in ögrencilerin çogu yurtdisi ithalat veya alisveris ag döner içine tüm tasarruf yatirim yapmaya hazir, ilk bas dalis için istekli. Ama Johnson iki nedenden dolayi bu tür riskli hamle etmemektedir.

• Hepsi maliyetleri dikkate almadim büyük az miktarda da indirimli fiyatlarla veya nakliye ithalatin büyük maliyetleri almak için satin almak gerekecek.

• Bu nedenle, bu islemler gerektirecektir tüm bilmenin bir yolu az bir deneyimim var ve.
Johnson “Sen hata yapmaya gidiyoruz … korkunç hata her türlü en aza indirmek için yolu çok küçük gitmektir.”, Diyor ucuz ürün ile bilgi ile baslamak çok yatirim yapmayin. En az yatirim ile baslayin ve bir kar elde etmek basladiginizda, yeni golf kulüpleri ya da tenis ayakkabilari satin almak yerine isinizi içine para geri koymak.

Ipucu 2-Arastirma Pazar ve Sonuçlar test edin.

Siz gidin, size ürün satmak ve burada aslinda bir kar oldugunuz ögreneceksiniz. Johnson ürün nis bulmak bir “huni teorisi” vardir: “Gerçekten genis baslar … Eger büyük kategoriler var. Ve sonra da pazar arastirmasi yapmak ögrenmek ve gerçekten iyi yapabileceginiz ürünleri bir avuç gelir asagi huni ve … huni diger ucunu disari kadar küçük ve daha küçük olsun. ”

Ipucu eBay 3-Baslangiç

EBay hemen online perakende ögrenmeye yeni baslayanlar için harika bir araçtir. Baslatmak için akilli bir yerdir çesitli nedenleri vardir:

• Bu, hizli, kolay ve ucuz.

• Trafik insa edilmistir ve bunlar tip ürün ariyorsaniz çünkü listeleri görüyoruz insanlar onlari görüyoruz.

• Bu is ins ve çikislari maruz almak için iyi bir yoldur.

ucu 4-var gibi bir sey yok “olsun zengin hizli!”

Bir e-is kurma sadece baska bir baslangiç ??gibi is sabir ve sebat alir. Sihirli bir gecede para içinde yüzmek için beklemeyin. Ve sadece eksik korkusuyla birlikte gelen her “firsat” olarak atlamayin. Bu gerçek olamayacak kadar iyi geliyor bu arastirma eger birinci … iyi, bilirsin … Eger ne yaptiginizi anlamak için zaman ayirin, para kazanmak için e-ticaret sektöründe bol var.