e-ticaret sitesi-10 seo ipuçlari

arama motoru optimizasyonu
Arama motoru için web sitesi dostu yapma bir süreç oldugunu
Bir web sitesi bir arama motoru dostu bir site ise onlari tarama ve arama motorlari tarafindan dizine için kolaydir. Bu onlarin hedeflenen anahtar kelimeler kolayca rütbe yardimci olur. Bir web sitesinin arama motoru dostu yapiminda izlenecek çesitli adimlar vardir. Asagidaki E-ticaret web sitesi için öngörülen on ipucu:

anahtar kelimeler
Sadece web sitenize dahil olmak üzere ürünlerin konusu vurgulayan anahtar sözcügünü kullanin. Arama motoru kullanicinin sorgulari anahtar kelime eslesirse, o kadar gelmek veya web sitenizde inecegim büyük bir olasilik vardir.

içerik
Bu içerik güzel yapmak gerekir bu yüzden Sitesi Krali Içerik oldugu bilinmektedir. Bu konu üzerinde kalmak ve açiklamalar açik olmalidir. Içerik, hassas ilgili ve sikici görünmez sekilde kisa tutun. Gereksiz bilgi ihmal edilmelidir.

ürünün degerlendirilmesi
Farkli bir içerik olusturmak için en iyi yolu, bir müsteri olusturulan içerigi gösteriyor. Bu müsterilerin ürünün kullanimi hakkinda yorum yapar. Bu nedenle, size yetismek ya da müsterilerine iyi bir iliski sürdürmek tutun.

erisilebilirlik
Ziyaretçi tahris etmeyin. Ürününüzü erisilebilir olun. Bir kullanici web sitenizde gelir ve ürün tanimi arar, bu sadece birkaç tiklama bulunabilir emin olun. Birçok tiklama onlari sürücü ve diger web sitelerine arama için seçecektir.

görüntüleri kullanarak
Çogunlukla, perakendecilerin siteleri çevrimiçi çok çünkü görüntülerin kalabalik. Bu sunulan ürün ile ilgili sadece görüntüleri yerlestirilmesi gerektigini bilmek önemlidir. Çok fazla resim online itibar yok olabilir. Yani, sitenize can sikici görünüyor kaçinin.

Ürününüzü vurgulayarak
Ürününüz Eger internet üzerinden web sitenize yapilan nedeni, böylece, kullanicilarin sitenize arazi ve bu web sitenizde trafik olacaktir için ana anahtar kelime içinde ürünler oldugunu.

baslik etiketleri
Özel etiketleri kullanabilirsiniz. Baslik etiketi zaten bulunan ek anahtar kelimeler kullanmayi birakin.

Ürünün baglanti
Baska ve daha fazla baglanti tek bir ürünün ürün açiklamalari bulunan anahtar kelime zengin bir baglanti yapmak.

seo dostu url
Web sitenizin bir SEO dostu URL’ler, sitenize ziyaretçi olasiligi vardir ve ürün artar satin olacaktir. Kaynagin sayfasina yakin ürününüzün sayfalari olusturmak.

tekrarlayan kopya uzak kalmak
Çogunlukla, online perakendecilerin kendi ürün açiklamasina benzer içerik kullanmak ve yinelenen bir kopyasini izleyin. Bu baskalarinin ürünlerden ürün ayirt yardimci olmayacaktir.