E-ticaret web sitesi bir basari için 10 strateji

E ticaret web siteleri yas geldi. Müsteri kolayligi ve online alisveris yararlari gerçeklestirmek gibi, e-ticaret web sitelerinin popülerlik baska bir sey gibi artti. Onlari rekabette daha iyi olmak için stratejiler gelistirmek ve daha fazla trafik çekmek için Ancak, dikkatini çekmek için yarisan e-ticaret web sitelerinin sayisindaki artis ile, bu önemli hale gelmistir.

Iste e-ticaret islemleri yardimci olabilecek bazi yeni trendler ve teknikleri.

kullanici deneyimleri odaklanmak
Çogu zaman biz tamamen kullanici deneyimi hakkinda unutmak web sitesinin kullanilabilirlik iyilestirilmesi bu kadar konsantre. Kullanicilarin web sitesinde hissediyorum yolu onlarin satin alma seçenekleri etkileyen yani sira web sitesinin kendi genel algi uzun bir yol gidiyor. Bu nedenle, samimi düzeyde ziyaretçiler ile baglanmayi deneyin ve daha sonra stratejik pazarlama teknikleri ile markanizi olusturmak.

belirli bir hedef kitleye kesimlerine özel mesajlari verir
Seyirci daha hedefli oldugunda satis sansini artirir. Izleyicilere, onlarin genel ortak tercihleri ??ve seviyor hakkinda bilmek ne zaman segmenti. Bu ayni zamanda segment yararli ve en karli ne hakkinda bir fikir verecektir. Buna karsilik, satis mesaji özellestirmek ve daha ilgili ve kisisel bilgi ve teklifler almak emin olun.

ilgi çekici içerik olusturmak
Içerik web sitesi izleyici ile dogrudan iletisim tek kaynagidir. Bu nedenle, olabildigince o kadar zorlayici olun. Ürününüzün sayfasinin temel amaci, satis dönüsümlerini olmalidir. Onlara ‘Satin Al’ butonuna basarak ikna içerik ile birlikte ürün resimleri ve videolari içerir.

gereksiz sayfa ögeleri ortadan kaldirmak
E-ticaret web sitelerinin çogunlugu için yanip afis, dönen grafik ve can sikici flash animasyonlar gibi gereksiz sayfa ögeleri asiri agirlik bir toplu tasima. Dikkat kapma ince seviyeleri en iyi sekilde çalisir. Ayrica web sitesinde verdiginiz bilgileri kisa ve net oldugundan emin olun.

Web Sitesi konulu videolar dahil
Videolar daha fazla web sitesi islerini gelistirmek için web sitelerinde video gömme ile ürün tanitim yükselen bir kaynagidir. Eger ürün gösteriler saglamak ve onlar, ise kendi farkli özellikler gösterirler ve kullanicilarin kullanimi yararlanabilir göstermek göstermek video yükleyebilirsiniz. Ayrica, video dahil de bazi arama motoru faydalari vardir.

Web sitenizin kitlelere dahil
Basarili bir web sitesinin üç ana unsurlardir – Içerik, Iletisim ve Ticaret. Eger kitlelere içerir ve onlara web sitesinin bir parçasi oldugunu hissettirmek gerekir. Web sitenizde izleyici etkilesimi bir form ekleyin. Ürünleri gözden geçirmek ve forumlari vb katilmak için bir seçenek saglayin

ücretsiz kargo seçenekleri sunmak
E ticaret sektörünün Az bilinen bir gizli alisveris genellikle uzak, çünkü söz konusu ek nakliye maliyetleri bir ürünü satin alma utangaç olmasidir. Eger nakliye maliyetlerinin feragat karar verirseniz Böylece, daha fazla satis olacak. Onun degil karli bir seçenek ayri ayri ise, toplu siparisler için ücretsiz kargo seçenekleri sunar.

yerel aramalar için ürünler optimize
Bir küresel ölçekte is için büyük ve uluslararasi müsterilere hitap ederken, yerel arama motoru pazarlama ile büyük ziyaretçi trafigi alabilirsiniz. Yerli arama motorlarinda web sitenizde ürünlerini tanitmak. Ayrica yerel piyasalarin zevke uygun ürün açiklamalari, egitim, halkla iliskiler ve reklam kampanyalari özellestirebilirsiniz.