ebay üzerinden geçinmek, ve ebay satmak nasil mümkün oldugunu

Birkaç hafta önce eBay saticilari sayisi hakkinda biraz bilgi sunan bir makale okudum. 700.000 kisi inanilmaz sayida bir kez daha genel olarak internet ve eBay ticaret platformu herkes bir is hizli açin ve bir pasif gelir yapmak için bir olasilik saglar bana kanitladi. Neden söz yok? Çogu zaman insanlar bana sor: bu eBay satis bir yasam mümkün mü? Ve ben her zaman ayni cevap: “tüm yatirim ve sebat seviyenizi de baglidir”

eBay dünyanin kimseye yeni ve kullanilmis ürünleri satmak ve satin almak için, insanlarin ve isletmelerin saglayan bir ticaret platformudur. Bu bize eBay 200 milyon kayitli kullanici toplulugu verir. Biz “potansiyel saticilari” olarak yapmaniz gereken tek sey iyi bir ürün bulmak ve aramak insanlara satmak için. EBay bütün ticaret “Sey” uzun zaman önce bir düzey yukari gitmis. Bir seviyeden itibaren: wow, “Jennifer Aniston kullanilan tuvalet kagidi ….” “Ben Britney Spear en braw var”, ya da biz bir seviyeye tasimak için vardir: “Ben eBay iyi satan iyi bir mp3 çalar buldum , ben 5-7 adet bir gün, kolay “satmak için gidiyorum.
Ve bu dünyada eBay bu 700.000 tüccarlarin günlük gerçektir.
Bu tüccarlar alicilar istediginiz ürünler için arayin ve sonra dogru fiyat satilik bunlari liste.

Bir sonraki soru:

Ben her gün is birakmak ve eBay sadece çalismak mümkün olabilir mi?

Peki cevap: Eger çalisma yeri terk etmek için yeterli deneyim ve ürünlerin çesitli stoklari kazanmak gerekir. Hakkinda eBay ile 4-5 is ay sonra, kabaca, emin için ürün yeterli stok kazanacak ve daha sonra ortalama bir maas kazanmak mümkün olacak. Digerleri yerine çalisma yerde kalmak ve ayni zamanda eBay satis ürünleri devam edecektir. EBay bu islem oldukça zaman biraz alir bu nedeni, bu isinizi tutmak ve eBay satici olmak için verir.

Herhangi bir risk var mi? Ben para yatirim gerekiyor mu?

EBay riski çok az. Listeleme ücreti (için 35cents arasinda – 1 dolar, ortalama) disinda size ortalama% 2’lik bir satis komisyon ödemek zorunda bir satis yaptiginizda, tüccar elbette riski vardir. Iyi ürünün talep ve bunun için alabilirsiniz fiyatlari kontrol durumda, risk daha da aza indirmek. Evinizde ürün stoklari tutmak için gerek yoktur. Istekli ödediginiz sonra, hemen toptanci madde satin almak ve teklif gönderebilirsiniz. Bir baska önemli sey oldugunu satici ödeme yapilana kadar (bu durumda, siz), öge göndermeyin.
Tüm fiyatlar zamaninda ödenen ve saticilarin önceden ödenir.

Bu yüzden eBay basarili olmak için benden alir ne yapar?
Peki, bu psikolojik bariyer kirma, esas olarak, inisiyatif alir, ve baska bir sey burada sözü vermedi. Bu eBay tüm iyi saticilari sizden arkadasim gizlemek için çalistiginiz sir degil. Sirri iyi fiyat için en iyi ürün verecek olan en iyi tedarikçiler bulmak için nasil? Peki bu tamamen farkli bir makale