google cüzdan v ebay en paypal

Yeni bir online ödeme islemcisi Ebay Paypal sistemine karsi rekabet islerin içinde. Geçici Google Cüzdan olarak adlandirilan, yeni sistem Mountain View, CA, arama motoru devi tarafindan gelistirilmektedir ve 2006 baslarinda resmi lansman tarihi olmasi bekleniyor. Seçim iyi ve yakinda tüketicilerin ilginç Paypal için bir alternatif olabilir.

Google’dan yeni ödeme isleme sistemi söylentileri Haziran 2005’te çevrimiçi su yüzüne çikti. Spekülasyon Yeni sistem piyasaya ne zaman ya da bile olarak yaygin olmustur, ama simdi programin beta sürümü yakinda hazir olacak gibi görünüyor.

Google Cüzdan, eger basarili olursa, eBay’in Paypal sistemi için harika bir alternatif olabilir. Paypal sadece “zaman zaman sorunlara” oldugunu israr etti, ancak 2004 yilinin Ekim ayinda, tüm Paypal sistemi, bes gün boyunca çöktü “yakinda çözülecek.” Bu kesintisi çok uzun korkunç müsteri hizmetleri konularinda, örnegin olarak kabul ne ile birlestiginde, izinsiz ücret, üyelerin hesaplari, zahmetli ücretleri, ve “müsteri-no-hizmet” için destek Google’in zamanlamasi özellikle tatli yapti.

Google Cüzdan ile ilgili, Google eBay seviyor ve Craig Listesi de dogrudan hedef almak ve bir online açik artirma / siniflandirilmis listeleme sitesi baslayabilir bir son söylenti.

Bütün bunlar sizin için iyi haber, tüketici, rekabet gibi ödeme islemci savaslarda isinir. Ayarli kalmak … Bu içinde yasadigimiz heyecan verici zamanlar!