müsteriler alisveris yapan e-ticaret web sitesi tasarimi

Alisveris merkezleri ve süpermarketler, bir ürün bir koridor digerine göz atmak için tesvik özel kat planlari her türlü kullanir. Eger, müsterilerin satin saglamak, ve bir çok satin almak istiyorsaniz, size e-ticaret sirketi için ayni seyi yapabilirsiniz. Ziyaretçilerinizin mallar göz atmak ve ürün satin almak zorunda olacak sekilde e-ticaret web sitesi tasarimi yapmak için bazi stratejiler vardir.

görüntülerin cömert yararlanmak

Gibi basit bir metin çapa ‘Bana tikla!’ sitenizin farkli bölümlerine ana sayfaniza baglanti için yeterli olacaktir. E-ticaret web gelistirme böyle bir minimum ile olsa da, müsteri deli gibi tiklayarak için beklemeyin.

Örnek ürün fotograflari ve görüntüleri sattiginiz için ziyaretçilerin dikkatini çekmek için çok daha etkili bir yoldur. Bu bölümlerin baglantilari her biri için görüntüleri ayarlamak için ilk e-ticaret web gelistirme asamalarinda çok basit bir meselesi. Sitenizin her bölümü için bir vitrin kadar koyarak olarak düsünün. Sadece ekstra çaba biraz gerekli, ama insanlar gelip etrafa bakmak için daha büyük bir egilim var oldugunu.

tavsiye, tavsiye, tavsiye

Bazi tarama yapmak için gerçekten müsteriler kendilerini ilk linklere tiklayin egilimindedir. Diger bölümlerden tercihen olanlar – – bu diger ögeler için öneriler yer sizin için iyi bir fikir bu yüzden, müsterilerin her ögenin ürün sayfasinda isteyebilirsiniz.

Eger dizüstü satiyoruz? Her birim ile birlikte gitmek için güzel bir laptop çantasi öneririz. Eger giyim nis satiyor musunuz? Müsteri sadece kot pantolon bakiyor bile, bütün bir kiyafet için bir öneri verin. Bu komut dosyasi bir bit ve bir meraklisi e-ticaret web sitesi tasarimi alacagim, ama yakinda alisveris arabalari, tüm ürün önerileri sayesinde filizlenen ile müsterilerine görürsünüz.

Bir son dakika teklif

Bir müsterinin alisveris sepeti yazilim arayüzü bir emir sonuçlandirilmasi sonra, en e-ticaret sirketleri sadece ödeme ve nakliye düzenlemek için alici birakin. Çaliskan girisimciler, bu arada, onlar satin almak için gidiyoruz yaptilar bir kere insanlara bir veya iki ürün satmak için sans olacaktir.

Madde tavsiyelerin önceki fikrini alarak bir adim daha, müsteri gibi olabilir son dakika firsatlarini tanitimi için alisveris sepeti yazilim arayüzü üzerinde bosluk kullanin. Müsterinin zihninde, o zaten sizden satin alinmasina karar verilmistir, birçok ekstra ögeler çok toplam miktari bir fark yapmaz düsünerek, son dakika teklif isiracak.

Aksesuarlar, eklentiler ve $ alti 10 alan için kullanilacak en iyi olanlardir. Bu müsteri ekstra madde ya nedeniyle miktari çok fazla eklemek için yeterli ucuz sepeti, ya da ögeleri için çok önemli bir arkadasi oldugunu hissettirmek gerekir. Yine, sizin açinizdan biraz fantezi e-ticaret web sitesi tasarimi alacagim, ama ekledi satis çabaya deger olacaktir.

Kar artirilmasi sadece sizden satin almak için daha fazla müsteri çekmek anlamina gelmez. Daha fazla satin almak için müsteriler ayni sayida çekmek mümkün iseniz, trafik veya optimizasyonlar için kadar ödemeden ayni etkiyi elde edebilirsiniz.