nasil 267% ile gök roket karinizi için basit bir cümle ile

Eger kar artirilmasi konusu bile geçici bir ilgi var, o zaman asagidaki bilgilere bir göz atmalisiniz. Bu aydinlatici makale karinizi artirmak konusunda en son haberleri bazi sunuyor.

Bu bir cümle ile 267% tarafindan satis atlamak mümkün degil mi? Ben bunu yaptim ve sitenizde az 5 dakika içinde ayni stratejiyi uygulayabilirsiniz nasil gösterecegim!

Bu strateji tam anlamiyla GECELIK karinizi atlayabilir o kadar güçlüdür!

Internet üzerinden is yapan tüm insanlar her zaman en hedeflenen potansiyel mevcut onlarin teklif almak için yollar bulmak için çalisiyoruz. Her zaman, anlamaya çalisiyorum “Ben gelecek benim kanitlanmis müsteri ne sunuyorsunuz?”

Burada bir gecede kar 267% yangini yaptim:

Benim müsteriler kendi ödeme bilgilerini girmek için güvenli bir siparis formu dogrudan alinacakti için tiklayin ne zaman. Bir gece beyin firtinasi zaman asagidaki stratejisi ile geldi ….

Bunun yerine ödeme sayfasina dogrudan gönderme Ben basit bir soruya cevap olsaydi kendi düzenin% 10 indirim teklif bir sayfa kurulum:

Bir kez temel arka plan bilgisi disinda hareket etmeye baslar, size ilk düsünce olabilir daha karinizi artirmak için daha fazlasi var oldugunu fark baslar.

Bir sonraki üç ay içinde satin almak için büyük olasilikla ne olurdu?

Sonra Ben o zaman satan üç ürün ile bir açilir menü vardi.

Tüm müsteri e-posta adresinizi girin ve ardindan bir cevap seçin ve aninda% 10 indirim ile siparis formu için alinacakti oldu yapmak zorunda.

Neden bu basit bir soru için onlari% 10 indirim verdi?

Onlar bu soruyu teslim zaman otomatik olarak teklif beni aldi tüm diger müsterileri ile bir veri tabani girmistir. Iki ay bu basit bir soru uygulanmasi sonra, benim veritabani çekti müsterilerin ilgi ifade ürünleri için filtre ve her biri için özel bir müsteri teklif gönderin.

Ne oldu? 120 müsteri disinda, 96 satin aldi! Eger inaniyoruz olabilir? Bir satis mektubu inanilmaz bir% 80 yanit orani duyulmamis … ama bu müsterilerin nereye kadar çünkü basit bir soru yanit orani gerçek disi oldugunu ben kurulum hedef!

Simdi bu strateji atlamak, sadece kar bu tür kaçirmak göze alamaz!