online alisveris sepeti sistemlerine giris

Bir online magazasi çok özünde ürün ve hizmetleri bulmak ve satin almak için müsteriler saglayan alisveris sepeti sistemidir.

Sepeti sistemi müsterilerin sanal bir sepeti içine ürün koyarak satin ögelerin listesini kazanmasini saglamaktadir. Kasada yazilim nakliye ve tasima dahil olmak üzere herhangi bir vergi, ile fatura toplam hesaplar.

Su anda daha iyi e-ticaret magaza ihtiyaçlarini karsilamak için insa edilmistir alisveris sepeti sistemleri üç farkli tipi vardir, siparis sistemleri, online magazasi olusturucu sistemleri ve uzman sistemler. Bir siparis alisveris sepeti sistemi mümkün çevrimiçi seçmek ve satin almak için yaptigi en temel oldugunu. Büyük magaza teklifleri için, bir Storefront olusturucu alisveris sepeti sistemi iletisim yönetimi sistemi (CMS) ile birlikte bir emir sisteminin tüm özellikleri bir araya getiriyor. Bu magaza içerigi üzerinde kontrol daha yüksek düzeyde saglar. E-ticaret magazasi is (B2B) is sunmaktadir Ancak, çözümler daha sonra özel bir e-ticaret alisveris sepeti sistemi muhtemelen en uygun olacaktir.

Alisveris Sepeti sistemleri normal bir veritabani, bir magazasi ve idari bir alani bulunmaktadir. Veritabani müsteri verileri, siparis bilgileri, ürün bilgileri, vb bir yönetim alani bir is e-ticaret magaza yönetmenize izin verir ise bir magazasi bu bilgileri görüntüler saklar. Vitrin yararli sunulmustur ve müsteriler için hos bir magaza katalog içermelidir. Iyi yönetim islevselligi modülleri, atama seçenekleri, ve birden fazla sevkiyat ihtiyaçlarini yönetmek için esnek yönetmek, gezinmek için kolay olmalidir.

Pek çok online e-ticaret magazasi insaatçilar ya lisansli veya barindirilan alisveris sepeti sistemi sunacak. Bir lisansli alisveris sepeti sistemi genellikle bir kerelik bir ücret ile iliskilendirmek indirilen ve bir web sunucusuna yüklenebilir. Tüccar lisans sahibi olacak çünkü sistem herhangi bir web sunucu üzerinde barindirilan olabilir. Bir ev sahipligi sistem indirilebilir asla yerine barindirilan bir servis saglayici araciligiyla ve yinelenen bir ücret veya satis nominal yüzdesi gerektirir.

E-ticaret magaza ile alisveris sepeti sistemi birlestirme kolay olabilir. Alisveris Sepeti sistemleri genellikle dinamik sayfalar olusturmak edebiliyoruz. Bu sayfalar ürün bilgileri ve magaza ayarlari içeren veritabanindan gerçek zamanli bilgileri kullanarak olusturulur. Örnegin bir “indirim” sayfa o gün veya ay için indirimli ürünleri gösteren alisveris sepeti tarafindan olusturulan bir sayfaya baglanti içerebilir. Bazi alisveris sepeti sistemi e-ticaret bilgilerini görüntülemek için önceden biçimlendirilmis sablonlarini kullanin. Diger alisveris sepeti sistemleri sablonlari kullanin ve bir özel daha benzersiz bir grafik arayüz tasarimi için izin vermez.

Iyi bir alisveris sepeti sistemi birbirleri ile is katilmak için e-ticaret magaza ve müsteri hem de saglar. Onsuz, e-ticaret mümkün olmazdi.