stok çarsaf – basit bir satin alma rehberi

Stok çarsaf kümesi kaliteli satin alma tamamen uyku aliskanliklarini degistirmek ve de paradan tasarruf edebilirsiniz. Uzmanlar, sik sik kendi yatak içinde rahat olmak, stres yüksek tansiyon kadar insan kosullari yüzlerce kötü uyku aliskanliklari baglanti hayati önem tasimaktadir. Bu kullanisli rehber Overstock.com çarsaf hakkinda temel ögretecek ve bu makalenin sonuç tarafindan uzmanlari (ve tabii ki, siz de daha iyi uyku olacak) gibi alisveris yapmak mümkün olacak.

Konu Sayisi (tc) nedir?

Ilmekli kumas tabaka bir inç kare içinde bulunabilir parçaciklarinin toplam sayisini ifade eder. Sekil dikey ve yatay dikis içerir. Geleneksel bilgelik yüksek iplik sayilari genellikle uyku daha rahat olmasidir. Ancak, yaratici dokumacilar herhangi bir ek fayda olmadan iplik sayisi kadar yogunlastirilmis bir alan içinde birçok ek konulari eklemek için yollar ile geldi, ve bu çok 1.200 iplik sayisi levha setleri kaliteli bir 300 iplik sayisi kadar yumusak degildir nedeni ayarlayin. Diger üreticiler birbirlerini üstüne iki ince levhalar yigini ve daha sonra bir 300 tc 600 tc ayarlamak yapmak için bir araya onlari örgü ve mutlaka herhangi bir yumusak olmaz ekstra sicaklik saglayacaktir süre. Stok çarsaf iplik sayilari çesitli gelir ve iplik sayisi önemli olmasina ragmen, en önemli faktör degildir.

en önemli faktör: kumas kalitesi

TC kesinlikle genel konfor bir faktör olsa da, kullanilan kumas kalitesi bakmak daha önemlidir. Ipek, pamuk ve pamuk karisimlari yatak çarsaflari tüm popüler seçenek, ama her biri içinde birkaç siniflandirmalar aslinda vardir. Bu bir 400 tc ipek kagidi seti pamuk örgü karsilastirilabilir bir dizi daha yumusak olacagini söylemeye gerek yok, ama pamuk çok kaliteli ise üzerinde uyumaya gibi rahat olabilir. Bu sayfa kumas söz konusu oldugunda bu en iyi en iyi olarak, Misir pamuk veya Supima pamuk gibi terimleri arayin.

karisimli kumaslar degerli?

Sana kumaslar bir arada Stok çarsaf uzak kalmak öneririz; onlara uyku birisi bir alerjik özellikle. Bir pamuk / polyester karisimi olarak listelenen levha setleri de onlari dokuma kumaslarin çok diger astarlari sahip olabilir, ve bu malzemelerin bazilari çesitli kaynaklardan imal edilmektedir. Adini marka karisimlari mesru olsa da, size aliyorsaniz tam olarak ne oldugunu bilmiyor olabilir, kesinlikle genel çarsaf bir harmanlanmis dizi satin almak için bir risktir.

saten levha setleri hakkinda ne?

Orada Stok sac birçok çesit saten mevcuttur setleri ve bazi için bu büyük bir set seçilirse simdiye kadar yasadiginiz en lüks gece uykusu olabilir. Ancak, yaprak insa edildigi yöntem kendi genel konfor hayati bir rol oynar. Eger saten çarsaf satin almak isterseniz, anahtar dokuma saten aramak ve yalniz örme versiyonlari birakmaktir.

nasil i flanel sayfalari için kaliteli ölçüyorsunuz?

Stok sac flanel kullanilamaz iplik sayisi ile, yarda kare basina agirligi ile ölçülür ayarlar. Bu ilk basta biraz kafa karistirici gelebilir ama sadece daha fazla agirlik sicak set olacagini unutmayin ve ayni zamanda dogrudan yumusaklik ile ilgilidir olabilir.

müsteri derecelendirme okumak

Stok çarsaf satin alirken, satin alma ile ilgili bir karar böylece degerlendirme ve müsteri derecelendirme okuyun. Herhangi bir levha seti üzerinde en degerli görüsler yaprak aldim ve üzerlerinde uyudu insanlardan gelecek.

stok çarsaf satin alirken tasarruf

Çarsaf için Stok promosyonlar almak için çok büyük yöntem vardir. Özel Stok promosyon ve kupon MoneyJibe web sitesi üzerinden kullanilabilir. Hizli bir sekilde MoneyJibe ziyaretçilere sadece ek tasarruf ve indirimler bulabilirsiniz, böylece yenilmez bir anlasma daha iyi yapmak için Stok kuponlari ve promosyonlar sayfasini ziyaret ediniz. Ücretsiz kargo ve aninda indirim yani sira, normal fiyatindan indirim kapali dolar kapali veya yüzde saglamak promosyon indirimler de vardir.