web ticaret için metin yazarligi ipuçlari

Reklam Yazarligi bir ürün, bir kisi veya bir web sitesinin tanitimi için metinleri ile ilgilidir. Bu meslekte yaklasim pazarlama prosedürleri anlaminda çevrimdisi yazi farklidir. Bir metin yazari çiktisi daha çekici ve bir, kesin kisa ve bilgilendirici yazma kadar verimli ikna olmalidir.

Bu is ögrenebilirsiniz varsa, maruz olabilir daha fazla kazanç firsatlari var.

Yani burada etkili bir web metin yazari olmak için kanal olacak bazi ipuçlari:

Bir web metin yazari genellikle reklam çalisir bu yana güçlü bir baslik kullanarak dikkatini çekmeye nasil bilmeli. Hedef pazar genellikle mesgul insanlardir. Bu baslik ile hemen bagimlisi degilseniz onlar bütün is çok dikkat olmayacaktir. Dikkat edin, onlar size durdurma ve okumaya deger bulmak bir sey yazmak emin olun göz yerine çok okumak anlamina gelir.

Müsterilerin ayakkabi kendinizi koyun. Bunlari olsaydi, nasil bir ürün satin almak için ikna olurdu? Nasil bu degil, bu seçim için onlari ikna edecek? Ya da ne rakiplerinden ürününüzü outstand yapar?

Yerine özellikleri daha yararlari üzerinde daha çok duracagiz. Müsterilerin ürün yararlanacak bilmek isterim, ve bu noktada saldiran sadece reklam bir katil yapacak.

Bir sanal bir satis temsilcisi olarak tek basina oldugunu yazmak olun. Isinizi dogrudan insanlarla sohbet emin olun. Çok basit ve kolay bir bes ikinci kez tahsis ile ortalama bir kisi bile sindirilmis olmalidir. Sonuçta is aslinda ne anlama geldigini çözmek için daha tarama daha vardir.

Dilbilgisi açisindan dogru olma üstünlügüne fikirlerinizi sinirlamayin. Siradan insanlar için bir itiraz yapacak terimler kullanin. Bazen, çok teknik karisiklik için okuyucu sürücüler. Eger makale dolu jargon ise hiç kimse okumak cesaret çünkü, sadece kopyasini tutabilir. Okuyucular sadece anlama düzeylerini içine isinizi kolaylastirmak için uzun zaman harcamak olacagini beklemeyin.

Gerçekler ile yazma-neselendirmek. Gerçek toplamlari yüzde daha inandirici. Sizin rakamlar belirli olun.

, Okuyucularin dil ile yazi, daha iyi bunlari ilgili olabilir ki daha yazin. Sadece pazarlama gibi, müsteriler sirket onlardan uzak daha kendi çevresinde yakininda tercih ederim. Web makaleleri tarama sirasinda, okuyucularin tanidik yerlerde, kelime veya rakamlari görmek istiyorum.

Eger satan ürünü, hedef pazar ve sistem biliyorum. Eger müsteri taleplerine ürünü baglamak için nasil biliyorsaniz, kesinlikle bir itiraz yapmak nasil bilemez.

Daha sonra büyük adamlarin el sanatlari okuyun. Uzun web ticaret sektöründe olmustu kisilerdir. Onlar kesinlikle sistem çalisiyor ve nasil basari büyü için biliyorum. Onlarin belirgin puan almak eger, o da onlarla takip olabilir uzun olmayabilir.

Eger kusursuz olmak için yaklasan yakin ya da en azindan bulana kadar is üzerinde gözden geçirin ve üzerinde. Tek bir kusur, size sunulan bu gerçekler, örnegin, güvenilmez hattina tüm is sürükler.

Son olarak, elestirmek biri ask. Süphesiz, o eklemek veya daha fazla agirlik ile bir çikis yapmak için hatirlatiyoruz bazi seyler vardir.