bir gelir kaynagina içine web dönüm

Müsterilerinize ürün ve hizmet satin almak ve onlar için para ödemek bir yer haline web sitesi açmak için üç ana yolu vardir.

Ilk bir tüccar hesabi almak ve profesyonel bir özel alisveris sepeti kurmak için. Ayni zamanda kredi karti emir almak, ya da bizzat kredi karti siparisleri almak için bir neden olabilir tüketici gösterileri yapmak, bu mantikli. Eger agirlikli olarak web tabanli bir is iseniz Ancak, muhtemelen overkill var. Bu biraz gizemli yazilim yükleme gerektirir gerektirir geçiyor ve yapilandirma yazilim ve imzali bir güvenlik sertifikasi ve (onlari farkinda olmadan …) yanlis gidebilir seylerin listesini almak uzun ve biraz korkutucu oldugunu söyledi.

Ikinci bir ödeme islem hizmet elde etmektir. Pazar lideri Stormpay iyi bir ikincil kaynak olmak, Paypal olmasina ragmen, birkaç tanesi vardir. Ödeme Islem Hizmet büyük yarar bir alisveris sepeti çalisan tüm riskleri onlar tarafindan isletilmektedir olmasidir – bu müsterilerinize daha güvenilir ve daha az riskli olarak onlari algiladiklari anlamina gelir. Bu hizmetler bir tüccar hesabi kullanarak kabaca karsilastirilabilir her bir islem küçük bir yüzdesi, ücret, bu yüzden net yikama var. Bunlarin çogu da hesabinizda oturan herhangi bir para bakiyesi üzerinden tahakkuk izin verir.

Bu üçüncü taraf ödeme islem hizmetleri için büyük dezavantaji düzenlemeler inmesi. Bunlar bankalar degil, bankalar gibi düzenlenir, ve bankalar göre daha az yasal koruma sahip degildir. Bu, anlasmazlik islemlerin bir parçasi olarak hesaplari veya yakin hesaplari ele geçirmek OLACAKTIR, ve bunu yaparken de çok pro-aktif olacagi anlamina gelir. Hesaplari ele geçirilen ve kapali, ya da saldiriya var sirketler ve tüketiciler için özellikle PayPal hakkinda keder hikayeleri çok sayida bulunmaktadir. Bu genellikle iyi müsteri hizmetleri, düzenli müsteriler e-posta, ve size bir takip numarasi ile zamaninda satiyorsaniz ne olursa olsun nakliye sahip basit uygun önlenebilir.

Üçüncü seçenek ebay dükkani veya bir Amazon.com alisveris elde etmektir. Eger indirilebilir elektronik ürünler satiyorsaniz, Fictionwise gibi, e-kitaplar satmak için baska kaynaklar vardir. PayPal islem ücreti satin alma fiyatinin% 2-3 alanda olacak olsa da, bu dükkanlar 10% 25 her yerde bir kesim alacak. Ancak, hemen hemen tüm size uygun sekilde nakliye hesaplamak olacak, ve size çok önemli bir sey olsun:

maruz kalma.

Web sitesi ürün tanidiginiz kisiler etkiyi alirsiniz. Hiçbir küçük isletme web sitesi Amazon.com veya eBay gibi poz alabilirsiniz; neyse, kendi web sitesi olusturmak ve bir kombine çok boyutlu satis islemi yapmak için Amazon magaza arti eBay magaza kullanabilirsiniz.

Tüm bu teknikler, onlarin yerine ve uygun zaman var – ve bunlarin çogu sadece onlari kurmak için yapilmasi gerekenleri anlamaya okuyan biraz alir.