daha küçük bir ölçekte e-ticaret

Böylece arka bahçesinde toplanan üzümlerle jöle baska bir sey satan bir ev is konum ve ‘Ben bu online satabilirsiniz Hey, ben çalismak gerekir olmaz’ kendinize merak ediyorum. Bu büyük bir vizyon ve dogru yolu varsa ulasilabilir var. En girisimciler e-ticaret sadece büyük ölçekte çalisabilir ve ürünlerin sadece bir çift varsa muhtemelen çabaya deger olmaz inaniyorum. Onlar daha yanlis olamazdi. Günümüz teknolojisi ile zaten bir is lisans veren, bir hafta içinde kendi e-ticaret magaza olabilir. Ben ve bunu pazara yapmaniz gereken uygulama hakkinda gitmek nasil, daha küçük bir ölçekte e-ticaret yararlarini gösterecegiz.

Özellikle bir nis, sinirli bir pazar için bir e-ticaret sitesi olan için pek çok faydalari vardir. Ürününüz için tüm öncelik alabilirsiniz, birisi senin fikrin koparmak ve yerine tüm envanter endisesi bireysel ürün (ler) satis daha fazla odaklanabilir olmasi daha az olasidir. Kendi ev yapimi ürün varsa, kimse yapmaniz ayni sey olacak iyi bir sans var. Insanlar ürün aramak için karar verirseniz, geliyor tek olacak. Bir e-ticaret magaza varsa da,, nis pazar tüm dikkatini. Bu baskalarinin fikri kapali müthis korur. Bir veya iki ürün varsa bir sey test ettiginiz zaman daha hizli sonuç vardir, çünkü Son olarak, bu iki ürün için pazarlama çabalari yönetmek çok daha kolay.

Bir e-ticaret web sitesi baslangiç, 10 yil önce oldugu gibi zor gibi degildir. Bu Volusion gibi hizmetler, PayPal ve Google Checkout kolayca sitenizi olusturmak için gelistiricilerin bir personel tutmadan banka ve nakliye sirketleri ile ödeme isleme baglanmasina izin. Böyle ucuz bir aylik fiyat için müsteri ve stok yönetimi gibi bir dizi hizmet sunmak için Volusion benzersiz bir hizmettir. Onlar ve onlarin sinirsiz plani yüz dolar altinda hala stok miktarina göre sarj edin. Öte yandan, Paypal ve Google Checkout bir tik çikis islemi için seçenegi sunar. Yapmaniz gereken tek sey site ve müsteri üzerine belirli bir kodu yapistirin ödeme sürecinde götüren bir dügmesini tiklatin mümkün olacaktir. Bu iki yöntem uygulamak için basit ve küçük ölçekli çözüm için çok basarili olabilir.

Yapmaniz gereken tek sey, ürün birlikte içerik koymak oldugu için Pazarlama muhtemelen bir ya da iki ürün is için en kolay sey. Daha fazla içerik bu ürün için daha iyi sansi arama motorlari bu konuda bir otorite düsünün var. Reklam vermek anahtar kelime genis bir yelpazede gerek yoktur çünkü ayni zamanda ucuz bir PPC kampanya çalisabilirsiniz. Sadece içeri uyan ürününüzün adini ve kategori ile baslayabilirsiniz