dxinone – bir sonraki google, ebay ve paypal bir araya getirilmis hali

Bir sonraki Google, eBay veya PayPal olacak kim hiç merak ettiniz? Ucuz hisse senedi opsiyonlari var ve büyük ödemeler için daha sonra bunlari nakit basardik bu sirketlerin erken çalisanlar gibi “zemin katta almak” ister misiniz? Bu makalede, böyle bir firsat dogru size yol gösterecektir – Bir kimse zaman ve para mütevazi bir yatirimla yararlanabilirsiniz oldugunu.

Google. eBay. PayPal. Bu su anda internetteki en büyük isimleri (MicroSoft sayma degil). Ama 1990’larin sonunda geri sadece 7-10 yil geri sarmak. Kim sonra internetteki en büyük isimleri vardi? Yahoo. AltaVista. Netscape. Ve America Online (AOL).

Eger ben bu ile gidiyorum nerede görüyor musunuz? Seyleri degistirmek. Piyasalar degistirin. Orijinal fikirler ön plana çikmasi ve daha iyi fare kapanlari her bir süre içinde icat alabilirim. Birisi o kadar satin alir ve zemine bitene kadar zaman zaman, orijinal bir fikir orijinal biçiminde basarili olacaktir. Ya da, belki, bir rakip fikri Copycats ve mutlaka daha iyi insa degil, daha ziyade arkalarinda daha iyi bir pazarlama departmani ve / veya daha fazla para (Microsoft vs Apple) sahiptir.

Bazen, bir baslangiç ??(PayPal) çilginca basarili olacak ve sonra disari satin alinabilir ve yeni alici (eBay) de destegiyle daha da basarili olmak. Ve bazen, rekabet benzer ürün ve hizmetler sunan birden fazla saticilari ile, kadar saglikli olmak biter. Ana nokta sudur: rekabet güçlerinin sürekli sürüs ve pazar degisiyor.

Google, eBay ve PayPal tüm son yillarda kanitlanmis bir sey “daha iyi fare kapanlari” çizelgeleri / piyasalar / toplu-bilinç üstüne meteor yükselir yararlanabilir olmasidir. Bu konuda düsünüyorsaniz, gerçekten tüm bu uzun zaman önce bu sirketlerin hiçbiri bile var degildi. Ama henüz bugün, neredeyse bu gezegende her internet kullanici bu 3 sirketlerdir VE WEB SITELERINE NASIL GIDILIR kim bilir – ve bu tam anlamiyla insanlarin MILYAR anlamina gelir.

Peki bu dxinone ile ne ilgisi var? Iste biliyorum ne: dxinone bu üç devleri her birine benzer hizmetler olusturmak için 5 yildan fazla çalismaktadir. Ben de bu Travelocity, TimeShares.com ve dxinone çalisan ve / veya hali hazirda sahip oldugu hizmet hatlari ile baglantilidir “adlari” olarak Craigslist gibi adlar atmak olabilir.

adsXposed Google AdSense ve AdWords programlari gibi bir çok sey var. Reklamverenler bu ag ve Google’in arama agi üzerinde çalisan reklam vermek için AdWords kullanirken Google, yayincilar, kendi web sitelerine reklam akislari eklemek için AdSense kullanin. Reklam alisverislerde komisyon kazanmak saglayan bir ortaklik programi – dxinone, ben kendi makalesinde ayri ayri kapsayacak ek bir kirisiklik da var.

Dxinone su anda sadece kendi yaklasan hizmet hatlari birkaç isim, serbest DXFinder, DXClassifieds, DXConcierge, DXTraveller ve DXTravelAgent üzerinde çalisiyor.

DXFinder tam tesekküllü bir arama motorudur. Google hizla sadece herkesten vardi ya da bu yana ile gelip mümkün olmustur daha iyi bir arama motoru icat ederek egemenlik yükseldi. DXFinder Google’a üstün bir arama motoru olacak mi? Sadece zaman gösterecek, ama pazara girme konusunda ciddi ve kesinlikle dogal degeri ve pazar-kabul adsXposed yani sira diger DXServices tüm yükseltmek yardimci olacaktir.

DXAuctions de önde geliyor. Bu eBay ile dogrudan yarisacak. Bu, Google ile rekabet daha çok daha zor bir görev gibi görünüyor, ama beklerdi: eBay birkaç yildir PayPal sahip oldu, ve “topu almak” ve DXAuctions Day yerinde olacak bir sey uygulamak için yine de var Bir – aslinda DXSystem içinde “yerine” zaten ve birkaç yil olmustur – emanet ödeme yetenekleri yerlesik. DXDirects kadar çok masum insanlarin eBay alisveris deneyimleri istila dolandiricilik çok ortadan kaldirmaya yardimci olacaktir.

Ve bir “ödeme islemci” olarak, dxinone hiçbir es sahip oldugu bir ligde oynuyor olacak. DXAccounts çok daha güvenli PayPal hesaplari daha vardir. PayPal islemleri sarj destek tabi ve dolandiricilik son derece hassastir. Dxinone kullanicilarin yüksek puani kazanmak ve DXSystem tüm özelliklerine erisim sahip olmak için konut / is belgelerin kapsamli kimlik ve yer vermenizi gerektirir. PayPal, bir dolandirici bir hesap için kayit olabilirsiniz ve 5 dakika içinde hileli islemler islemek için çalinti bir kredi karti kullaniyor. Sadece degil ve özellikle “dogru almak” için zaman almis çünkü dxinone ile olmayacak ki. Onlar 5 + yildir gelisme oldum. Bu sopa görmek için duvara atilmis sadece bazi fikirler degildir. Onlar rekabet okudu ve “daha iyi fare kapanlari” onlarin teklifleri gelismistir.

Eger dxinone araciligiyla e-döviz firsatlari hakkinda daha fazla bilgi isterseniz, bu “büyük resmi” kavrami üzerinde biraz daha bilgi verecektir son birkaç ay içinde bazi makaleler yayinlamis oldugu web sitemizi ziyaret ediniz : Dogru zamanda dogru yerdesiniz. Dxinone ile, çok onlarin hisse senedi opsiyonlari ile Google ilk çalisanlar gibi, “erken kuslar” – bu biraz daha iyi aslinda, farkli biraz yapilandirilmistir var – ama temel prensip aynidir.

E-döviz is opportunties hakkinda daha fazla bilgi – simdi ücretsiz e-döviz bültenine abone: http://newsletter.canudigot.com