e-ticaret yazilimi kullanmak için en iyi 5 neden

Online gidiyor dünya genelinde için, örnegin Ingiltere gibi, yerel bölge ötesinde potansiyel yeni müsteriler milyonlarca eklenmesi ile genisletmek veya komple bir ürün için tek bir online ürün genisletmek isteyen herhangi bir mevcut is yeni bir boyut ekleyebilirsiniz hatti. , Tamamen islevsel ve basarili bir e-ticaret web sitesi kurmak o korumak, onu degistirme ve basariyla çalisan tutmak high-end e-ticaret yazilim kullanimi gerektirecektir.

E-ticaret yazilim bir “dükkan” olusturmak ve bir gelistirici için büyük bir harcama olmadan online alisveris meyvelerini basit sablonlar sunan uygun fiyatlarla (lisansli) satin aldi. Ancak, uzaktan barindirilan, ayda ödeme, e-ticaret yazilim hizmetleri özellikleri, hizli uygulama ve genellikle ag geçidi hizmetleri ve Internet tüccar hesabi dahil daha genis bir seçim saglayan ideal bir baslangiç ??noktasidir.

E-ticaret yazilim paketleri kullanmak için nedenleri herhangi bir online is girisim için gerekli olan bes temel islevleri saglamak ve entegre yeteneklerini vardir. Tabii ki, bu hedeflerin yerine getirilmesi çok temel veya is yazilimi uygulama her bir tür için gerekli olmayabilir oldukça genis “özel” özellikleri arasinda degisen özellikleri gerektirir. “Bir hizmet olarak yazilim” ile küçük ve orta ölçekli isletmelerin online is karmasikligi gezinmek yardimci olmayi özellikle iyi yerdir.

** Magazasi ana sayfa **

Bir e-ticaret sitesi için ana sayfasina birkaç amaca hizmet eder. Bu sayfa bir sirketin giris sayfasi olarak veya ayri, daha kapsamli bir sirket Ana Sayfa, çesitli reklam kaynaklari, bagli, hatta Internet arama hizmetleri için bir açilis sayfasi olarak hizmet verebilir. Bu yüksek arama siralamasi ve banner reklamlar, yanip sönen metin, ya da sadece potansiyel müsterileri rahatsiz edecek harici linklerin en az almak için ilgili içerik talep ediyor. Çekici, henüz bu sayfada, basit bilgilendirici olun. Ürünler ve özel teklif en bir sürekli güncellenen katalog veya dizin dahil edilmelidir.

** Storefront görüntüler ve Satis Özellikler **

Bu sayfalar satin ikna etmek ürünleri, özellikler ve tesvikler görüntülemek için hizmet vermektedir. Onlar fiyatlandirma bilgileri, satis, özel teklifler, indirimler, promosyon ürünleri, kupon kodlari ve özel teklifler içerir. Tabii ki, e-ticaret yazilimi günlük güncellemeleri izin vermelidir. Müsterilerin e-ticaret sitesini ziyaret her zaman tekrar özel firsatlar sunuyor.

Daha büyük ve farkli ürün manzarali ürün slayt gösterileri eklemeyi deneyin, ayni zamanda müsterinin sorgulari zamaninda ve dogru yanitlar verebilmek ve satis sürecinde yardimci olmak için bir oto-cevaplayici fonksiyon içerir. Seçerek e-ticaret yazilim özellikleri mümkün kadar basit degilse, web sitesinden bir ürün satin alma için tüm alisveris islemi basarisiz olur hatirlayin.

Müsteri yorumlari etkinlestirin. Müsteri yorumlari arama motoru trafigi ve daha da önemlisi müsteri güven ve dönüs is yapan çeken bir iyi bir yoludur.

** Alisveris sepeti **

Bu fonksiyon, fiziksel bir pazar olarak online magaza olarak önemlidir. Sepet, en önemlisi, ödeme geçmeden önce daha fazla öge (aksesuarlar, darbe satin alma) alisveris ve toplamaya devam ederken sonraki satin alma için bir ürün yerlestirmek için alisveris için bir araç saglar.

** Ödeme **

Kasada, yazilim biriken sepet bilgi toplar ve her öge için bir siparis olusturur. Sepetiniz bos oldugunda, yazilim sayilar alimlari veya toplam fiyat, dönen alici, kupon, kodlari ve daha fazlasi için özel teklifler için miktar indirim olarak ayarlamalar dahil olmak üzere sonra ürünleri için toplam maliyetini hesaplar. Son bir toplam satin alma fiyati, geçerli olarak, Royal Mail ve Parcelforce ücretleri hesaplanir ve Ingiltere KDV dahildir.

** Ödeme **

Bu süreci ve magazanin basarisi için bir anahtar en yaygin ödeme yöntemleri için uygun ve hizli satin alma izin yazilimin ‘yetenegidir. E-ticaret uygulamalari müsterinin ödeme bilgilerini yakalama araçlara sahip. Ancak, kredi karti islemi için uygulama online güvenli kredi karti islemleri yürütmek üzere bir ödeme ag geçidi saglayici yazilim modülü ile etkilesim gerekir. Çogu zaman, bu bir tüccar hesabi kurulmasini içerir.