ebay is – çözme alici sikayetleri

Gibi bir sey gider bir eski bir deyim vardir, “Herkesin her zaman memnun edemezsiniz.” Herhangi bir küçük isletme sahibi bu ifade dogrudur daha fazla oldugunu söyleyebilirim. Sen en kaliteli ürünü, dünyanin en iyi hizmeti ve yüzünüzde bir gülümseme var ve hala sikayetleri alacak ve hatta ne olursa olsun mutlu olacak degildir sorun müsteri haline çalisabilir. Burada akilda Eger bir sorununuz müsteri haline çalistirmak dahaki sefere tutabilir birkaç yararli seyler vardir. Unutmayin, ne olur olursa olsun, sakin olun.

Ilk olarak, eBay hakkinda çok seylerden biri de satici ve alicilar arasinda anlasmazliklar ile basa çikmak için yerinde bir sistem olmasidir. Hiç eBay’de bir sey sattik, her iki insanlar islem disinda istediklerini elde saglamak için yerinde önlemler oldugunu biliyorum. Eger eBay magazasi açmak önce, eBay ne ve ne haklari bir satici gibidir kimin kendi kararlarini nasil, sistemin nasil çalistigini tam olarak anlamak emin olun. Eger yardima ihtiyaciniz kadar bu sadece bir zaman meselesi oldugunu, bu yüzden gerçekten ihtiyaciniz önce nasil çalistigini bilmek iyidir.

Herhangi bir is için basina gelebilecek en kötü seylerden biri, bir tugla ve harç magaza veya çevrimiçi bir, ya agiz kötü kelimedir. Eger planlandigi gibi gitmez islemleri zorunda olacak gerçegini durduramaz, ancak öfkeli bir müsteri ile bir asabi karsilasma sirasinda davranislarini kontrol edebilirsiniz. Bu ne olursa olsun, olumlu kalmak, kibar kalmak ve nazik kalmak, her zaman iyi bir fikirdir. Eger klavye bir kibar ve nazik cevap yazarken, bir firtina küfür bile, sadece itibar olarak iyi, çok iyi davranin.

Zaman zaman, insanlar çevrimiçi iletisimi saglikli olabilir, ve bir kisi diger kisinin rip çalisiyor görünebilir. Zaman fazla kez, ancak, bir kisinin gerçekten var olmayan seyleri hayal edilir. Bu alici tatilde bir durum olabilir ya da belki bir aile acil vardi, ve onlar size geri almak mümkün olmamistir. Eger bir alici olmasi gerektigi gibi geliyor degil emin oldugu kadar, birisi bilerek seni rip çalisiyor düsünmeyin.

EBay internet sitesinde açik artirma ve dogrudan deposundan satilan olanlar ile satilan ürünler için kurallar farkli bir dizi vardir. Eger eBay çalisir ve nasil kurallar Eger bir sorununuz satilik arabulucu olarak çalismaya eBay ihtiyaç halinde farkli tam olarak nasil anlamak emin olun.

Eger eBay var her 1000 islemlerin disinda, bunlardan belki iki ya da üç planlandigi gibi gitmez olacak. Bu bir alisveris merkezinde bir magaza çalismis ya da bir magaza online olarak çalisti, bu nedenle, haklarinizi biliyor sistemi bilmek ve her seyden önce, her zaman güzel olmasi halinde ayni oranda olacaktir, ve sorunlari sinirli olmalidir.