ebay konsinye magazalar sizin için kullanilan ürün satacak

Eger sadece ne yapacagini bilmiyorum tasarimci giyim, sanat eserleri, koleksiyon minyatür araba, kitap, ve eski dergi gibi eski ve kullanilmis malzeme dolu bir dolap var. Hepsini satmak isteriz, ama bu konuda gitmek nasil bilmiyorum. Bu kamera ve fotograf aksesuarlari, para, bilgisayar, elektronik aygitlari ve emlak taki gibi seyler satan bahsediyor digerleri duydum. Eger paraya çevirmek istediginiz tavan, eski müzik aletleri, spor malzemeleri ve golf kulüpleri bir çift set bazi düzgün seyler de var.

Eger eBay online reklamlar araciligiyla insanlara dogrudan satmak. Tabii ki bu çok basit geliyor, ve teknik olarak öyle. Ancak bunu yapmak için tam olarak ögrenmek gerekir. Eger ögelerin iyi fotograf almak gerekir, ve sonra aslinda aliciya satilan öge postalama veya teslim güçlük var. Neden omuzlarinizi kapali tüm sorumluluk alacak bir sevkiyatin sirketin yararlanmak degil mi?

Insanlarin temas ya da firsatlar yapmak için bir hesap açma tüm endiseleri kurtulmus olacak. Magazalar kapali açilan onlar sizin için zaman yok her seyi yapmak için size ücret makul komisyon çalisir. Degerli zamandan tasarruf ve yerel sari sayfalari kontrol veya size en yakin teslimat yerleri aramak için çevrimiçi. Bu gerçekten yakaliyor oldukça yeni bir olgudur.

Bu hizla büyüyen hizmet kullanilmayan mal satmak ve bunun için bir miktar para getirmek için gerekli tüm çalismalari önemser. Eger ürün birakmak yapamiyorsaniz, bazi durumlarda, size gelen sürü almak ve size ürün satmak olmadigini ve ne zaman alacak ne kadar belirten imzali bir sözlesme verecektir. Onlar online açik artirma satiliyor zaman, kendi komisyon hariç gelirlerinin bir kismini alacak.

Bu nakit içine kullanilan malzeme açmak için mükemmel mantikli degil mi? Çogu kisi kendi dolaplari, tavan ve bodrum seyler onlar yillarda bakmadim var. Ve sansi onu baskasina deger daha az orada oturur uzundur. Evet sevkiyat sirketi için satis islemek için ödeme bir kismini alir dogrudur. Ama alternatif sadece oturup toz toplamak izin verirsen bunun için hiçbir sey ya da hiçbir sey elde etmektir.

Eger magaza kapali bir damla seçtiginizde, onun popülerlik düzeyi ve basari orani gösterir magaza, en siralamasinda kontrol etmelisiniz. Ihale prosedürü incelemek ve farkli mallarin açiklamalari ve fotograflari kalitesini isaretleyin. Özel ürünleri ya da nadir bir koleksiyon ile basa çikmak için düzenleme ögrenin. Onlara emanet oldugu nadir ürün ve koleksiyonlari için asgari satis fiyatlari görüsmek üzere emin olun. Ve her zaman devam etmeden önce yazili olarak düzenlenmesi kararlastirilan olsun.

Bu giysi tasarimcisi, taki ve elektronik cihazlar gibi daha degerli ögeleri uzmanlasmak magazalari, kapali önde açilan az sayida bile var. Onlar tatmin edici müsteri hizmetleri, uygun degeri analizi, açik yardim, ayrintili açiklamalar, profesyonel kalitede fotograf ve eBay liste ve hizli nakliye ve hizli ödeme saglar.