etkili bir web sitesi gezinme

Tugla ve harç sirketleri ne müsteri ihtiyaçlarini almak için mümkün o kadar zor olun. Örnegin, marketler müsterilerin ihtiyaç duyduklarini almak için diger ürünler üzerinden yürümek zorunda böylece magazanin arka süt gibi yer ögeleri. On üzerinden dokuz kez bir müsteri, baslangiçta için geldi ne baska bir satin alma yapacak. Bu teknik bir web sitesi için çalismiyor. Bir müsteri ihtiyaç duyduklari ne alamiyorsaniz, on üzerinden dokuz kez onlar site birakarak sona erecek.

Biz basarili web sitesi gezinme bazi temel noktalari odaklanmak istiyorum. Web sitesi basit ve temiz tutun, navigasyon çogaltilmasi kullanarak, kisa kelime veya kelime kullanin ve navigasyon dogru anahtar kelime öbekleri odaklanmak.
Kez çogunlugu, insanlarin web sitesinin sol üst veya sag tarafinda navigasyon odaklanin. Arama büyük bir bölümü bu sekilde arama yapacaktir, ancak tüm arama aynidir. Çekirdek navigasyon temiz bir gezinti yapmak için açik ve belirgin oldugundan emin olun. Çok uzun sayfalarin adlarini yapmayin, kisa adlari ve ifadeler iyi çalisir. 1-2 kelime de tüm baglantilari tutmaya çalisin, bu insanlar navigasyon göz atabilir saglar. Onlar yagsiz yapamiyorsaniz bir web sitesi içine daha fazla almak için gidis degildir ve büyük olasilikla izin. Basit tutun, bu büyük ve gelismis yapmazlar. Zaman toplu, hatta bir ekstra bir sinek ya da açilir menüden kisi kaybedebilir. Navigasyon basit metin gitmek için en iyi yoldur.

Site insanlari almak için yollar yinelenen olusturun. Örnegin, bir web sayfasi ürün baglantilari ve ürünlerin resimlerle bu ayni sayfalara baglanti olabilir. Sitenize insanlari almak için birden fazla yol yapma faydalidir. Kelime veya kisa ifadeler yaygin olarak aranir belirlemek ve sitenizde gezinme bu ayni cümleleri kullanmak için anahtar kelime seçme aracini kullanin. Navigasyon baglantilari kelimeler veya kelime grubu insanlar aslinda arama motoru üzerinden aramak istiyorsunuz emin olun. Bunu yapmak daha fazla kisi, sitenize derin çekecektir. Onlar sitenize gelmek Örnegin, bir arama motoruna dizel performans ya da dizel yakit kilometre birileri türleri, onlar dizel performans ya da dizel yakit kilometre arayacaktir. Bu baslik ile bir baglanti saglanmasi onlari siteye derin gitmek için tesvik edecektir.

Kisacasi, siteye derin insanlari çekmek için mümkün oldugunca çok sayida yol olarak sitenize baglayacak bir navigasyon sistemi adapte. Görüntüleri veya navigasyon baglayabilirsiniz. Temiz, basit ve mümkün oldugunca kisa tutun.