güvenilir bir oscommerce gelistirici bakmak için ne

Kisinin kendi ticaret sitesi açilmasi için açik kaynak rota osCommerce ile ücretsiz olarak yapilir. Ama ücretsiz bir çözüm bir gelistirici ise osCommerce platformdan özgü özellikleri elde etmek için gerekli olacaktir, yani için eklentileri ve modülleri yapmak oldukça zor olabilir. Ama yöneticileri, dogru gelistirici elde oldukça zor olabilir olacaktir.

OsCommerce yöneticileri ve osCommerce gelistiriciler insanlarin iki farkli genellikle vardir. Yöneticileri daha fazla is odakli ve her zaman gelisim süreci hakkinda çok sey bilmiyorum. Gelistiriciler odakli daha teknik olan ve is türleri yardimci olarak paralarini yükseltmek istiyorum. Böylece, ortalama isletme türü zaman ve bilgi eksikligi nedeniyle bir osCommerce gelistirici basvurmak gerekir.

Her seyden önce, bir osCommerce platformu sahibi para kazanmak olacak eger güvenli olmasi gerekir. Asagi saldiri nedeniyle giderse, tüm yatirim ve para akisi tamamen yok oldugunu mümkündür. Bu durumda, her biri dilleri ve güvenlik önlemleri de bilen bir PHP ve MySQL gelistiricisi bulmak gerekir. Bu sekilde, güvenlik olmayacak bir problem ve bir yatirim zarar vermez.

Kalite açisindan, sonuçlar genellikle yöneticileri güzel bir kurus mal olacak. Ortalama bir is birkaç yüz dolara mal olabilir, ama yöneticileri bu standart para makul bir toplami olarak düsünülmelidir dikkat etmelisiniz. Ilimli bir proje için bu miktarin altinda iyi bir anlasma teklif herhangi bir gelistirici genellikle is en kisa sürede halletmek isteyen ve genellikle o kadar çok webmaster para gibi kalite için çok umurumda degil.

Yüksek fiyat araliklari var Projeleri açikça alici oldukça süpheci yapacaktir. Bu durumda, alici herhangi bir önceki müsteriler, referanslar ve çalismalarindan örnekler arastirmak gerekir. Bu açidan teyit edildikten sonra sadece bir alici büyük bir satin alma ile geçmesi gerekir. Sonuçta, sadece son ya da bile kandirdi olmak hayal kirikligina bir gelisme is birkaç bin dolar harcama daha kötü bir sey yoktur!

Para büyük bir toplami, dolar belki binlerce, ile anlasma tahkim teslim etmektir bu proje için baska bir taktik. Bu islem genellikle gelistiriciler tarafindan sevilmeyen, ancak her iki taraf da istediklerini elde saglamak yardimci olur. Bir koyduklari, referanslar ve sorumluluk ispat diger kaynaklarina sahip gelistiriciler olasilikla Ancak, tahkime teslim olmaz ve güven belirli bir miktar gibi durumlarda kullanilmalidir.

bir oscommerce gelistirici bulma ile ilgili son düsüncelerini

Bir yatirimci yürürlüge oldugunu osCommerce ile bir proje zaten karakter onlar servet ve yararlari için bunu yapiyor hakkinda bir seyler gösterir. Ama sektörün üst ulasmak için, eklentileri osCommerce platformunun islevselligini genisletmek için gerekli olacaktir. Dogru gelistiriciler disari arama ve akilda yukarida belirtilen konular tutarak süreci uzun vadede sorunsuz ve karli olacak saglamaya yardimci olur.