hiç kimse bir kitle üretilen makale okumak istiyor

Artik flas haber degil, yazma ve yazi göndererek web sitenize link geri almak için en iyi yollarindan biridir. Simdi makaleler çalkalama insanlarin bir takim vardir. Onlar tam anlamiyla yazili ve daha sonra toplu bir dijital yayinevi üretilmektedir. Bu, tüm dünyada binlerce insan ayni makaleleri satin alma ve internet üzerinden hepsini yeniden göndererek anlamina gelir. Tabii, bu insanlarin bazi orada burada bir birkaç kelime tweak için karar, ama bu çogaltilamaz makaleler reddedebilir sitelerinden reddedilen makaleleri önlemek için sadece oldugunu.

Simdi iyi makale siteleri, sunulan içerik üzerinde okuma gerçek insanlar var olanlar hakkinda özel olarak konusuyor. Ayrica makaleler araciligiyla tarar ve zaten kendi kayitlarina sahip içerige geri ilgilidir yazilim var. Çok fazla çogaltilamaz kelime veya cümle varsa, makale reddedilecektir.

Daha sonra yüzlerce, degilse sadece makale üzerinde esinti ve daha sonra bunu kabul edecek diger popüler makale binlerce site var. Bu, ayni madde kez internet yüzlerce ve hatta bazen binlerce yayinlanan oldugu anlamina gelir. Tabii ki denemek ve onlari daha benzersiz yapmak için orada burada makaleleri tweak olacak bazi insanlar olsun, ama hiçbir sey bir taze, özel tasarlanmis makale yener. Bu çok daha verimli zaten yazilmis bir makalenin birkaç degisiklik yapmak oldugunu inkar edilemez, ama büyük ölçüde ilk etapta makalenin amaci uzaklastirdigina.

En geri adim atmak ve makaleler ilk etapta basarili bir pazarlama araci neden bakalim. Insanlarin büyük bir kismi kaynak bilgileri için arama motorlari üzerine gitmek. Bir veya iki anahtar kelime, hatta bir söz yazabilirsiniz. Çogu kez anahtar kelime ile ilgili makaleler ilk sayfalari arasinda görüntülenir. Kisi o zaman aradiklari ne oldugunu hakkinda daha fazla bilgi edinmek için yazi okuyacak. Yazinin alt kisminda belli bir ürün veya çözüm ariyorsaniz eger kaynak ona baglantiyi takip edebilirsiniz böylece, sitenize baglanti olacaktir. Bu makale ilginç ve bilgilendirici olmasi gerektigini neredeyse kör edici açiktir. Onlarin sonuna kadar okuyun ve baglanti bulmak o kadar okuyucu cezbetmek için istiyorum. Onlar makaleyi begendi ve onlarin ihtiyacini karsilayan eger onlar güvendiginiz, çünkü Daha da iyisi,, onlar baglantiyi takip edecek. Onlar güvenilir bilgi olduguna inandigimiz onlari verdik çünkü Evet, onlar, SIZE güven.

Simdi zavalli adam, onun bilgisayar arkasinda oturan bir arama ya da kaynak bilgileri çalisiyor düsünün. Onun arama ile ilgili okur makalelerin en siradan yerlerde sadece birkaç degisiklik ile tüm ayni makalede, ne olur? O hizla ilgi kaybedersiniz. O bilgilendirici ve ilginç ve farkli bir sey ariyor. Bir, taze, ilginç ve bilgilendirici yazi sunabilir Eger tarayicilar dikkatini çekecegi. Bu güven ve ilgi kazanmak gerekir. Yazinizin yeterince iyi, ve farkli ise, daha sonra içerik ile ilgili diger sitelerinde kendi web sitelerinde makale yayinlamak isteyeceksiniz. Bu ne yapacak? Bu sitenize geri fazla baglantilari yaratacak.

Sonuç olarak, bu sadece bir zaman ve bir makale kadar kirbaç için çaba biraz alir. Bunu benzersiz oldugunu bilerek huzuru olacak ve içerik özgünlügü web sitenizin yararina kendisini tesvik edecektir.